Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá? Szakítanátok vagy mit csinálnátok ha így megbántanak titeket?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap azt mondta h ő úgy megnézne más lányokat (mert ugye eddig nem tette, mindig kapkodta a fejét h ne lásson semmi olyat)... ez rosszul esett mert azért milyen már h ilyet mond a barátnőjének... Tegnap még azt is mondta h ő valamiért nem mindig tart szépnek... ez is rosszul esett h ilyet mondott... mert tudja mindig h a suliban nagyon sok fiú oda van értem és járni akar velem ezért féltékenykedik. Este hazafele viszont bocsánatot kért h ilyet mondott és azt mondta h nem tudja miért mondta ezt nekem :SSSSSS
2012. máj. 5. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hue pitsa...
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aham.. aham.. szerintem vágd fel az ereid.. és ugorj egy kútba..
2012. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele erröl, nem kellene mindjárt szakîtani. Szerintema féltékenység miatt ilyen, amiatt reagál így. Derítsd ki, ha tényleg így van akkor érezte vele minél jobban, hogy számodra ö a no1, ésa fent emlitett tünetek is el fognak múlni.
2012. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha egyszer is megfogalmazódik valakiben ilyen gondolat, hogy a szerelmét nem látja szépnek....úúúú....hát nem találom a szavakat. Lehet hogy már nem szeret annyira, de ezt még ő sem tudja. Bocsáss meg neki, mármint legyetek jóban, de szerintem ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.
2012. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

idióták kíméljenek:')

köszönöm az utolsó két válaszolónak a normális választ:)

2012. máj. 5. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
hát az normálisa, hogy megnéz lányokat, de nem értem, minek mondja el neked... plusz az szerintem nagy taplóság, hogy azt mondta, nem mindig talál szépnek. én akkor is szépnek találnám a barátom, ha egy este alatt 30 évet öregedne, mert úgy szeretem, ahogy van!!
2012. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom h ez mi váltja ki belőle h ilyeneket mondd... mert eddig mindig attól volt elájulva h milyen szép vagyok és h mindenkinek kellenék de én akkor is vele vagyok.. szval nem értem őt:|
2012. máj. 5. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne szakítani? Miért zavar az téged, h másra is rámer nézni (hűséget fogadott nem vakságot).Meglehet , h féltékenykedik de akkor ne benne keresd a hibát hanem magadban.Itt dicsekszel nekünk, h mennyire odáig vannak érted a fiúk talán amikor azt mondta , h nem mindig lát szépnek akkor felhoztad neki, h bezzeg a többiek vagy mi??Tehát te flörtölgethetsz másokkal de ő meg rá se nézhet más lányra rajtad kívűl .Talán arra nem gondolsz, h az , h nem mindig lát szépnek nem feltétlenül a féltékenységét mutatja esetleg csak tanácsot akar adni, elvégre te szoktattad rá a szép látványra.Valószínűleg igen kevés önbizalmad van (ezért dicsekszel) ezért próbálod féltékennyé tenni (ha sikerül akkor meg csodálkozol), ezért sminkelsz mindig és ha meglát anélkül akkor csodálkozol , h rásugároztad a negatív löketedet, mivel te is tudod magadról , h anélkül nem vagy szép.Inkább tegyél azért, h smink nélkül is szép legyél (hisz a szépség belülről fakad) jó persze nem azt mondom , hogy sohase sminkelj,mert azzal semmi gondom nincsen. Csak ne sértődj meg az ilyen kijelentésein, hiszen ezek rejtett célzások azzal kapcsolatban , h látja valami nagyon nem stimmel
2012. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!