Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok de ő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de ő csak egy éjszakára akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok van egy fiu akivel kiszemeltük egymást a suliba több hónapja ....aztán megkerestük egymást kiderült hogy van barátnője fél éve de sokszor szakítottak hagytam is a dolgot....a fiu csak egy éjszakára akart megpróbáltam elfelejteni de a hónapok teltek és nem sikerült...a napokba megis keresett és nem bírom teljesen belezugtam mit tegyek?
2012. márc. 15. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele 1 éjszakára vagy felejtsd el.
2012. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h még nem voltam senkivel
2012. márc. 15. 11:22
 3/23 A kérdező kommentje:
folyton mondja h engem akar és ne foglalkozzak a barátnőjével....de ez így nem jó
2012. márc. 15. 11:23
 4/23 anonim ***** válasza:

Én sem voltam, ha ez vígasztal. Bár nem hiszem.

Én nem feküdnék le vele helyedben, már csak elvből.

Úgy hogy szeress ki belőle. Elfelejteni nem fogod, főleg ha látod.

2012. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
én próbáltam...de mindennap látom
2012. márc. 15. 11:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Te még rengeteg fiút megkaphatsz, olyat is aki nem ilyen görény. Főleg ha szép vagy. Válasszon te vagy a csaja. De az ilyen úgyis be fog téged csapni és kihasználni.
2012. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az a baj h engem mindenki beakar csapni...és egy éjszakára győzködnek...
2012. márc. 15. 11:27
 8/23 anonim ***** válasza:
És neked az elég lenne? Egy dugás?
2012. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Majd arra is rávesznek, hogy ne védekezzetek, aztán majd szülhetsz gyerekt vagy ölheted meg.
2012. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem elég...próbálom rávezetni a fiut...hátha ha néha találkozok vele megváltozik benne ez az érzés h csak erre kellek
2012. márc. 15. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!