Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk 1ütt és GYEREKKO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atis24 kérdése:

4 éve vagyunk 1ütt és GYEREKKORI SZERELEM és pár napja azt mondta megunt engem megunta a kapcsolatot. Van neki más vagy idö kell neki mit tegyek? Segitetek

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Újíts valamit.
2012. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 guido ***** válasza:

Ha megunt akkor nem volt igazi szerelem. Mellesleg azt ajánlom, hogy gondold át mit szoktatok csinálni és ahhoz mérten próbálj valami újdonságot vinni a kapcsolatba. Esetleg a szexuális élteteket dobjátok fel valami játékkal :D

Újdonságra vágyik akkor ad meg neki

21/F

2012. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elképzelhető hogy tényleg megunt mert ahogy írtad gyerekkori szerelem és ráadásul 4 éve vagytok együtt kíváncsi lehet szerintem hogy milyen mással lenni...

19/L

2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sokat veszekedtünk az utóbbi idöben és miattam voltak a veszekedések. de ien semmien dolgokon. Mégis mit tegyek ?
2012. máj. 14. 21:55
 5/9 A kérdező kommentje:
szted akkor van vki más neki? mondta h ne keressem meg ienek.
2012. máj. 14. 21:57
 6/9 guido ***** válasza:

Ez csak hiszti. Arra kíváncsi, hogy akarod-e őt. Mellesleg ha más van neki, hogy nem megunt hanem sosem szeretett Téged és ez egy jó kifogás, hogy húzza az agyadat "Mert megunt engem és én hajszoltam más karjaiba basszus? :O"

Nagyon régi trükk

2012. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudja h akarom öt és nagyon szeretem de mégis vmiért belefáradt a kapcsolatba, a sok vezekedésbe amit én generáltam és hagyjam békén. ennyit mondott most mivan mi lesz ezek után ?
2012. máj. 14. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy elbasztad a veszekedesekkel es elege lett belole, es szakítani fog ennyi.
2012. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :(
2012. máj. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!