Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan piszkáltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan piszkáltam egy csajt a suliban hogy járjon velem de többször is nemet mondott. Addig maceráltam hogy beidegesedett és pépesre vert a fél iskola előtt. Mit tegyek hogy ne piszkáljanak ezzel a többiek?

Figyelt kérdés
Tudom égő de mit tegyek hogy ne röhögjenek rajtam minden nap? 14f

2012. máj. 15. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Idegbeteg rib@nc, az ő szégyene ez inkább, nem a tiéd!
2012. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne idegbeteg r*banc? Csak helyretett egy nyomulós kis f*stalicskát, aki nem ért a szóból.
2012. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a lány is idegbeteg, te meg gyerekes vagy hogy nem viselsz el egy visszautasítást :P

F18

2012. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14 vagy 15? xD döntsd már el! Barátnőm kiáll magáért, és ha megbántják, megver fiúkat!! Egyik fiú haveromat is megverte, karmolgatta és fél tőle.. szerintem hülyeség félni! Legyél férfi! Persze..nem azt mondtam verd meg, csak fogd le. Megértem a lányt :) állj a sarkadra, hogy máskor ne legyen ilyen
2012. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!