Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot kérjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot kérjek ballagásomra a pasimtól?

Figyelt kérdés
Idén ballagok és nem tudom, mit kérjek a barátomtól ballagásra. Már nem egyszer megkérdezte. 18 éves lány vagyok. Valami márkásabb táskára gondoltam, de lehet h nem az kéne. Nem tudom!!!! Ötletek!?

2012. ápr. 16. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

ÉS el is várnád tőle hogy vegyen valami drága szart?

Mondd azt h lepjen meg.

(Remélem nem így van, de ebből a kérdésedből , és a megfogalmazásból, az jön le hogy eg y pénzéhez ribizli vagy)

2012. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az ötletet nem én adtam neki, de ezeket kaptam:

18. szülinapomra (ballagás előtt volt februárban) aranykarkötőt kaptam.

Ballagásra egy karórát. (Azóta újra kaptam tőle egy órát, most a 30. születésnapomra.)

2012. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem eszembe sem jutott ilyesmi, hogy kérjek valamit a barátomtól. Max. egy szál virág és ennyi. De az sem kötelező. Nem lenne képem ahhoz, hogy valami drága dolgot kérjek a páromtól. Ez szerintem gáz, már bocsi.
2012. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
kapát
2012. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Fingfelező bőrtanga, korbács.
2012. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
irigyellek... pasid is van, pénze is van... és még te mondod meg neki, hogy mit vegyen.
2012. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mekkora gyökerek vagytok! :D

Oda írtam, hogy már nem egyszer megkérdezte, hogy mit kérek és nem tudok neki választ adni!

Nem vagyok pénzéhes te idióta! :DD

2012. ápr. 16. 14:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle egy kétnapos szilvásváradi kirándulást :) Kettesben, a gyönyörű erdőben, oldalt csobog a forrás... kell ennél több? :)
2012. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én is ékszeren gonbdolkoztam még vagy valami kiránduláson, de azt nem veszi rossz néven? :))
2012. ápr. 16. 14:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami közös program, amit mindketten kipróbálnátok. Kirándulás is lehet. Ha mindenképp tárgyi ajándékot akar, akkor majd meglep mellé egy plüssel, vagy valami. De egy kettesben töltött kellemes napnál/hétvégénél nincs is jobb :)
2012. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!