Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így esélyem párkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így esélyem párkapcsolatra? És hol, hogyan tudnék ilyen esetben ismerkedni Szegeden, vagy környékén? F

Figyelt kérdés

Sajnos mindig is kilógtam a kortársaim közül a sorból. Sosem tartottam őket elég érettnek, komolynak, vagy olyannak, akivel bármiféle értelmes kapcsolatot lehet kezdeni. A korosztályomból nagyon kevés olyan ember van, akivel jól kijövök, főleg, hogy alapvetően rossz kapcsolatteremtő vagyok. Nem szeretem a ma "divatos" hányásban fekvős, magunkat eszméletlenre ivós bulikat, diszkókat. Nem az én stílusom, soha nem is volt, soha nem is lesz. Ha úgy jobban szétnézek magam körül, egyetlen egy barátom van, és sosem volt több, akit közel engedtem volna magamhoz.


Mivel a korosztályomat gyerekesnek, nevetségesnek tartom (jó, ez talán nagyképűnek hangzik, de higgyétek el, nem ok nélkül), ezért sosem volt olyan lány a korosztályomból, akinek megfogott volna a személyisége. Akik ezidáig tetszettek, azok mind idősebbek voltak - és volt, hogy sokkal.


Általában (nálam) idősebb nőkkel jól megértetem magam, párkapcsolatilag szinte csak ők érdekelnek. Nem a koruk miatt, hanem egyszerűen csak azért, mert értelmesebbek, mint a korombeliek. Na de a pár kis életévemmel hol tudnék ismerkedni idősebb lányokkal/nőkkel, akik el tudnának képzelni egy komolyabb kapcsolatot is akár?

Nekem olyan lehetetlennek tűnik, de belefáradtam már az egyedüllétbe.



2012. máj. 15. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is hasonló vagyok, csak én Debrecen környéki vagyok.
2012. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyedüllétbe már én is beleuntam, hasonló a helyzetünk.

Én Debrecenben lakom, 18 éves vagyok. L

2012. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, azért megnyugtat valamilyen szinten, hogy nem vagyok teljesen egyedül ezzel. Viszont a környékemről nincs senki... :)
2012. máj. 15. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2012. máj. 15. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem 15-17évesen mindenki így gondolja....
2012. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!