Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol lehet normális, kedves, egyben szép lányokkal ismerkedni, aki nem cigizik és nem issza le magát rendszeresen és normális párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
sehol
2011. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem! Mindenhol élnek normális emberek, de nem biztos, hogy egy szórakozóhelyen fogod megtalálni. Lehet, hogy egy buszmegállóban, vagy a postán. Netán szétnézhetsz az egyetemek környékén. (Attól függ, hány éves vagy persze.)
2011. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csak aki normálisnak tűnt az eddig mind foglalt volt pechemre Debrecenben.


Sok helyen keresgéltem, éjszakai szórakozóhelyekre már jó ideje nem járok, ott nem lehet rendes lányt találni. Inkább nappal kéne próbálkozni.

2011. okt. 9. 21:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem tér 1, és ezt halálosan komolyan mondom! Igaz, az épület előtt sok a cigis, de sok olyan is van, akik csak kiülnek friss levegőt szívni, olvasgatni, beszélgetni. És ők eléggé normálisnak tűnnek :)
2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47


na ez már használható infó

kösz szépen, ment a zöld kéz! :)

2011. okt. 9. 21:49
 6/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:38


neked is köszönöm, bár még postán nem próbálkoztam buszmegállóban meg gyáva vagyok, zavar a nagy tömeg :/

2011. okt. 9. 21:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe, az uszodába is járnak le értelmes lányok.
2011. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:52


na ez sem jutott volna eszembe, a para, hogy nem tudok úszni


amúgy ment a zöld kéze neked is természetesen

2011. okt. 9. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Vidéki busszal nem szoktál járni véletlenül? Én egyszer hazafelé utaztam és mellém ült egy aranyos srác, beszélgettünk egy csomót azon a 30 km-en, amíg együtt utaztunk, hát, kapcsolat lett belőle:)
2011. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
itt az idő, hogy megtanulj úszni:)
2011. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!