Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó, vagy rossz, vagy normális? Mások véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Szóval csak annyi, hogy párommal mi tényleg szószerint a minden vagyunk egymásnak.. úgy értem, ő nekem a legjobb barátom is, akinek mindent,de tényleg mindent bizalmasan elmondhatok, és segít, a haverom, akivel jól eltudok szórakozni, és nevetni, ha épp erről van szó.. a szerelmem, a romantikus társam, és az igényeim kielégítője.minden. És persze ugyanez fordítva is igaz.

Nyilván vannak barátaink,haverjaink mások is, és nem csak állandóan egymáson lógunk, de amikor csak tudunk, akkor igen..:)

Nagyon szeretem, ő is engem.. szerintem ez így jó. Csak mintha valahol hallottam volna, hogy nem jó az, ha valakinek ennyire a minden a szerelme..:o nemtudom miért.

szerintetek?

/lassacskán amúgy 2 éve vagyunk együtt/


2012. máj. 16. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális ennyi idő után, még lángol a szerelem. Azért mondják, hogy nem túl jó ennyire ragaszkodni valakihez, mert ha mégis beüt a mennykő és kiderül, hogy mégis csak az egyik fél érzelmei erősebbek, akkor borzasztó nehéz lesz túltenni magát rajta az illetőnek... de nyilván nem így megy bele egy ember egy kapcsolatba, hogy jaj, nem szeretem ennyire, mert ha majd szakítunk milyen sz@r lesz nekem.
2012. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte ez hülyeség miért ne lenne jó hogy szinte az egész életed a szerelemedről szól?? Ez velem is így van és ez a normális szerintem...

19/L

2012. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor egyetértünk.:)

amúgy azért attól tényleg félek kicsit, hogy ha már ennyire ragaszkodom hozzá, mi lesz velem ha nem lesz nekem..:S bele se erek gondolni.

2012. máj. 16. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
ebben mi a baj?:) eljártok helyekre és szexeltek is. örülj neki hogy megértitek egymást. remélem sokáig együtt lesztek
2012. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt mondom, hogy nekem nem baj, csak mástól hallottam hogy ez nem jó, és érdekelt, hogy mit gondoltok Ti.:D

és köszönöm a jó kívánságot.:)

2012. máj. 16. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a tapasztalatom alapján azt mondom,hogy annyira nem jó :/ Nekem is volt ilyen párom már,hosszú komoly kapcsolat volt.De rájöttem, hogy igazából ő a legjobb barátom,akivel le is fekszek.Mindent együtt csináltunk,de valahogy elmúlt a láng később.Aztán már a testiség sem vonzott vele...Akivel nem osztottam meg teljesen mindent és nem lógtunk annyira egymás nyakán,hanem pl külön társaságunk is volt,meg sokkal elfoglaltabbak voltunk, azzal nagyobb biztonságban éreztem magam valamiért!
2012. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm na erről beszéltem, hogy van aki meg ezt mondja..:D

hát majd meglátjuk velünk mi lesz:) most még nagy a lán az tuti:D

és én pedig Vele érzem magam a legbiztonságosabban..:)

2012. máj. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!