Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom látványosan rossz kedvű, ha nem csináljuk?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja járunk. Mióta pettingelünk, azóta majdnem minden nap (minden nap találkozunk)... bár párszor volt pár nap kihagyás... Van mikor napokig nem kívánom, de van mikor sokszor kívánom. A barátom megérti, ha nem akarom, vagy nincs rá lehetőségünk (időnk), mégis látványosan elkeseredik, és utána órákig,napokig(gyakran amíg nem csináljuk) szomorú-persze elcsattan pár vigyorgás is, de amúgy tök rossz állapotban van ilyenkor. Hogy szoktassam le erről, hogy ne akarja minden nap, vagy ha nem csináljuk minden nap, ne legyen ennyire rosszkedvű?? Am tervezzük már a szeretkezést, már közel van (csak még védekezést biztosítok:D), ha szeretkezni fogunk, akkor jobban ki fog elégülni? akkor nem fogja akarni minden nap?

Ja és normális, hogy nem kívánom minden nap, ugye?!

18/L


2011. máj. 5. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, mert neki igénye van rá és nem kapja meg, majd vár másnapig, de akkor se. Az egyetlen megoldás, ha találkozás előtt önkielégít. A szex nem lesz erre megoldás, sőt.
2011. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az önkielégítés jó lenne, mert én nem kívánom minden nap, de ő meg vágyik rá... Sajnos azt mondta, hogy mióta járunk, nem csinálta, és nem is fogja, merthogy neki is rosszul esne, ha én elégíteném ki magamat..és hogy megfogadta, hogy nem fogja.:(
2011. máj. 5. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs de szerintem ennyit azért megtehetnél a párodért.... nem kerül neked ez "semmibe". Ismerek olyan nőt aki már 19 éve házas, és azt mondta h még nem volt olyan h visszautasította volna a férjét.

Nem gondolod h nem őt kellene leszoktatni róla, hanem inkább téged rá ???? (merthát természetes h kíván téged, és egyáltalán nem sok a napi egy alkalom, volt úgy h mink csináltuk egy nap négyszer)

2011. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22:10

Ebben változtasd meg, beszélj vele az önkielégítésről. Azt elhiszem, hogy ku.rva sza.r neki, ha nem önkielégít és napokig éhezik, mivel akkor el is kezdhet fájni ott lent, ami nem kellemes. Én is szeretkeznék a barátnőmmel mindennap (ez van, 19 éves vagyok, biztos a hormonok, vagy fene tudja) és nekem is gyakran kell tűrnöm, de azért itt más a helyzet. Mi csak hétvégén találkozunk, nála alszok, és ott nem szívesen kezdek el önkielégíteni az ágyban mellette, meg ott él bennem a remény, de megtanultam tűrni. A te pasid meg megoldhatja önkielégítéssel.

2011. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Az önkielégítés még mindig nem szex.Nem ugyanolyan.Nem vele van,hanem csak a kezével és úgy 100x szarabb,mint vele...szal sztem az önkielégítés nem megoldás.Beszéld meg a barátoddal szerintem,hogy neki mi lenne a legmegfelelőbb.
2011. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocs de szerintem ennyit azért megtehetnél a párodért.... nem kerül neked ez "semmibe"."


Pfff ez mekkora hülyeség... Miért kellene csinálni, ha az egyik fél NEM AKARJA? Kérdező, mi pont ugyanilyen helyzetben vagyunk, csak mi szexelünk is, és a barátom mindig szeretné, én meg ugye nem. Ha nincs hozzá kedvem és nem kívánom, akkor kimondottan szar tud lenni. És az én barátom is hisztis, rosszkedvű, duzzog ha nem lehet. Én már a szakításon is gondolkodtam, mert nem vagyok guminő, hogy mindig készenlétben álljak neki, ő pedig nem hajlandó felfogni, hogy nem csak a szexből áll az élet. :(

2011. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és olyankor nem lehet, hogy te kényezteted őt, de nem kérsz viszonzást? én néha szoktam így, ha nincs kedvem szexelni, vagy nem lehet...

persze ne kényszerből, csak ha van kedved!:)

2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már párszor olyan, hogy úgy csináltam neki, hogy nem volt hozzá semmi kedvem, egyáltalán nem is kívántam... és ilyenkor mindig nagyon rossz. A legutolsó is ilyen volt, és az volt a legrosszabb.:( Ezóta már nem is nagyon kívántam... Örülök, ha ő boldog, de úgy nem, ha hogyha nem csináljuk akkor nem boldog...ne azért szeressen... Most várom, h mikor kívánom meg újra, mert ha megint úgy csinálnám neki, hogy nekem semmi kedvem, akkor még jobban elveszi a kedvemet az egésztől.:(
2011. máj. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!