Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyilvános helyen nem illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyen nem illik csókolózni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem illik, de mé ne?
2012. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tiniknek meg elmegy, de kb 20 folott azert eleg ciki...
2012. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem illik, és régebben ideges lettem a nyilvános smacizástól, dehát ez addig volt, amíg én is "gyalogos" voltam...mihelyt volt rá lehetőségem valahogy elfeljtődött, hogy én ezt másokban mennyire utáltam...
2012. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid ideig.
2012. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és mennyire.
2012. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért buszmegállóba pl mászni egymás szájába 30 percen keresztül elég gusztustalan főleg hogy sokan bámulják és nézik mikor hagyják már abba. De mondjuk egy nem túl nagy forgalmú parkba megengedett.
2012. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilvános hely egy kihalt utca is, meg egy bank is... Egy kórház váróterme is, meg egy templom is... Egy közért is, meg egy bevásárló központ folyosója is...

Szerintem meg kell válogatni, hogy hol, milyen hosszú ideig, és mennyire hevesen csókolózunk a párunkkal. S nem csak azért, mert az egyedülálló embereket zavarjuk vele, hanem azért is, mert egy bankban ülve nem a magánéletünket kell kiteregetni... Egy csecsemőt se szoptat meg az édesanyja a bevásárló központ folyosójának közepén...

2012. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt utálom kifejezetten ha egy tömött buszon csinálják perceken keresztül. Sajnos volt szerencsém végighallgatni a dolgot... -.- Szerintem ha muszáj ilyet csinálnia valakinek, akkor csinálja egy kihalt utcán, ahol nagy valószínűséggel nem jön senki.
2012. máj. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!