Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit "illik" tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit "illik" tenni? Ma végre elhívott egy fiú a moziba, de nagyon meg van ijedve, mert ő nem tud csókolozni, és fél hogy leég.

Figyelt kérdés
(Barátnőmnek mondta el, aki persze visszamondta nekem.) Hogyha arra kerülne esetleg a sor akkor én csókoljam meg vagy várjam meg amíg ő lép? Csak normális válaszokat kérek, nempedig lecseszéseket! Köszönöm!
2009. ápr. 22. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szijja :)

Sztem ne te csókold meg,csak éreztesd a fiuval,hogy nagyon tetszik neked.

Mozi közben bújj oda hozzá kedvesen mosolyogj rá stb...

És sztem nincs olyan h rosz csok,mindenki egyénien csokol.Mikor arra kerül a sor,legyél érzéki és lágy,bizti nem rontja el a fiu se.

sok sikert pusz

2009. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csókold meg te, csak kerülgetnétek egymást, aminek nem lenne jó vége.

18/F

2009. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam hogy majd inkább én lépek, mert nem akarom kicikizni de kicsit nyuszi, de nemtudom hogy mit lépne rá ... De szerintem a normálisabb fiúk ilyennek örülnek, nem megijednek tőle, nem??
2009. ápr. 22. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Első variáció: mivel első randi, még nem erőszak a disznótor.

Második variáció: ha mégis akkor csak nyomj a szájára 1 puszit, aztán majd eszébe jut ,hogy hoppá.

2009. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megfontolandó! :D Köszi! :D
2009. ápr. 22. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az eset emlékeztet az én első csókomra. :D

Ugyan így moziban voltunk az első randin én féltem hogy mi lessz ha megcsókól vagy megcsókolom. A film végén amikor teljesen sötét volt megcsókolt csak simán (nem nyelves csók), arra a kis időre a menyben éreztem magam olyan jó votl, és soha nem fogom elfelejteni. F/18

2009. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Olyan jó ilyen hozzászólásokat olvasni, olyan szép és megnyugtató ... :)
2009. ápr. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!