Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakult már ki olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult már ki olyan kapcsolatotok, hogy próbálkoztatok valakinél, aki először nemet mondott, de annyit próbálkoztatok nála, hogy beadta a derekát és összejöttetek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Igen, kb 3szor elutasított, aztán egyszer mondta, hogy találkozzunk és összejöttünk 16/L
2012. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egyszer nem kellek neki, akkor én többször nem próbálkozok

legalábbis eddig még nem volt rá eset

2012. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem konkrétan nem volt ilyen, de a családban igen.


A bátyámnak a jelenlegi felesége 2szer mondott nemet, 3adjára adta be a derekát, aztán úgy megszerette a bátyámat, hogy az csak na :) Már 8 éve házasok, 2 gyerekkel.


A nővéreméknél meg szinte ugyanez volt. A sógorom kb 1 évig próbálkozott, a nővérem meg sorra lekoptatta. Aztán én noszogattam, hogy adjon már neki egy esélyt, 1 randiba nem hal bele. Aztán arról a bizonyos első randiról olyan boldogan jött haza a nővérem, hogy öröm volt nézni :D Tavaly volt az esküvőjük, most lesz az első baba :)

2012. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem nemet mondott, hanem utalt rá, hogy nem jöhetünk össze. Aztán végül ki is mondta, de azóta a barátnőm.
2012. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!