Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy a suliban megtetszett valaki de mégse próbálkoztatok nála?

Figyelt kérdés
A félénkebb lányokat kérdem.
2009. márc. 16. 17:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Mindig ezvan:D suliban azért nehezebb...
2009. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát,nekem nem suliban volt,hnem buliban...néhányszor elmentünk egymás mellett de semmi sem lett belőle:(
2009. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
votl igen,régebben mikor még áltsuliba jártam volt,h titkos szerelmes levelet irtma a fiunak:) késöbb meg probáltam vhogy más által közölni vele,h odavagyok érte:))
2009. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam amikor megtetszett az eggyel feljebb járó srác. nem is ismertem, de azzal a tipikus kislány szerelemmel beleestem. 2 évig éltem ebben a bódulatban. rengetegszer szemeztünk, ráadásul majdnemhogy szomszédok voltunk és a buszon is folyton összefutottunk. 2 év alatt legalább milliószor elhatároztam h na most! majd leülök vele és megismerem! de sose mertem megtenni. a leghosszabb kommunikáció az volt vele h focizás közben felém rúgta a labdát és szólt h széplány, kérlek dobd vissza nekem! de akkor is annyira zavarban vtam h elfutottam :) 2 év után úgy lett vége h megláttam egy csajjal, és megkérdeztem a haverját h most mi van. azt mondta csak játszik a lányokkal, mindet megfekteti. egyszerre kaptam a nyakamba h milyen is a srác valójában. szóval ha belegondolok nagyon nem bánom h akkor olyan gyáva voltam :)

bocs ha kicsit hosszú volt :S de csak azt tudom mondani amíg nem ismeritek a másikat, ne hősszerelmesként közeledjetek felé!

19/L

2009. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt. Gimiben 10-ben es 9ben tetszett egy srac, nagyon szerettem. Azert mentem suliba, hogy lathassam, komolyan, semmi nem erdekelt jobban...

Aztan ejszakakat sirtam at miatta, vegul sosem lett tobb belole, szimpla ismerosok maradtunk...sot mar meg az sem :(

Neha meg most is fajnak azok az emlekek, s ha latom meg most is eleg rossz erzes. Pedig masfel eve van parom akit mindennel jobban szeretek. Egyszeruen el bennem a "mi lett volna ha" erzes

2009. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem az elozohoz hasonlo volt, csakhogy mi egyutt kosaraztunk...max a kis narancssarga polos lany voltam neki, semmi tobb... neha mosolygott nekem es felsegitett ha elestem. Millioszor en is terveztem h talan holnap, vegul egy sms-ezes lett az egeszbol, de amiatt azota is eg a pofam...nevtelenul, aztan kesobb is csak alig mertem megkerdezni, hiogy van mit csinal, nem birtam a szemebe nezni...a mi lett volna HA persze azota is el bennem.

18-L (az elozo)

2009. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy pár lány gyanúsan bámul (nem szemeznek, hnem engem bámulnak és ha rájuk pillantok akkor elkapják gyorsan a fejüket) a suliban, és csak azért kérdem, mert nem gondoltam, volna h vannak ennyire visszahúzódó lányok is. Hát akkor vmit el kell kövessek, h ábránduljanak ki belőlem...nem szeretném ha miattam szenvednének. Nincs barátnőm de az igazira várok.
2009. márc. 16. 18:34
 8/8 A kérdező kommentje:
jha és köszi a sok jó sztorit...mostmár többet tudok a lányokról.
2009. márc. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!