Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak? Hagyjam hogy megbeszéljék a dolgokat vagy szoljak érte?

Figyelt kérdés
A napokban rairt a baratomra az a volt bnoje/2eve/, h beszeljek meg a dolgokat. A csaj szemelyesen akar vele beszelni. A baratom nem mondta neki h hagyja beken vagy valami. Aztmondta nekem h beszel vele.. mi mar tobb mint egy eve vagyunk egyutt. Ezt most hagynom kellene?
2012. máj. 18. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kitudakolnám mikor akar vele beszélni, és akkor jól lefoglalnám. A lényeg hogy ha nem akar vele beszélni akkor ezt megmondta volna neki, de egyértelmű hogy nem hagyja hidegen az exe.
2012. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátodban még benne él az ex ezért akar vele találkozni. Ha így van sok mindent nem fogsz tudni csinálni el képzelhető hogy gyarapítani fogod az egyedül állok listáját! Kérdez már meg minek akar azzal a csajjal beszélni négyszem közt! Úgy is hebegni fog majd, sajnálom! De azért várjuk ki a végét!
2012. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnője szakított vele, vagy ő? Nyilván egyszer szerette a lányt, de most veled van, téged szeret. Ő is kíváncsi, hogy mit akar tőle a volt bnője. Hagyd, hogy beszéljenek, de jelezd neki, hogy neked nem esik jól ez a dolog. Az irántad érzett szerelme biztos visszahúzza hozzád!
2012. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Lehet a csávó nem is szerelmes a kérdezőbe! Ex fel kereste eszébe jutott a sok szép emlék még találkozik vele! Gondolkodj utolsó. Nem a legrosszabra kell gondolni tudom de számolni kell vele. Mellesleg, ha szereti a kérdezőt akkor minek akar vele találkozni ezzel meg bántja azt akit szeret. Nincs semmi közük egymáshoz úgy gondolom, találkozzanak hármasban. Mondja meg a srác a barátnőjének, hogy figyel ő vele 2 éve vége van de akkor sokat jelentett, mit szolnál, ha te is velünk jönnél. Persze ez is hülyeség! 24f

2012. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megtiltod, nem érsz el semmit sem, benned is ott marad a kétely, hogy csak a tilalom és a megtorlástól való félelem miatt nem ment. Ha el akar hagyni az exért, el is fog. Ha találkozni akar vele, fog vele találkozni. Ha megengeded neki, és visszajön, akkor leszel nyugodt. Azért mindenképpen mondd el neki, hogy neked ez mennyire nem tetszik, és mennyire bánt.
2012. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 év után még mi beszélnivalójuk van egymással? Főleg, ha a barátodnak azóta már vagy te (1 éve), és az eltelt idő alatt nem is tartották egymással a kapcsolatot?

Én ezt nagyon furcsa dolognak tartom... Nem vagyok féltékeny típus, de ha a páromat a 2 évvel ezelőtti ex-e keresné fel, hogy beszéljék meg a dolgokat, s az eltelt 2 év alatt egyszer sem kereste volna őt, hát... azt hiszem, kiakadnék.

Persze, a bizalmon múlik minden, de én simán el tudom képzelni, hogy a csaj vissza akarja a barátodat szerezni...

Mondd el neki (mármint a párodnak) az aggályaidat!

2012. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát osztálytársak amugy a talit nem tudja vele elkerülni. beszéltem a barátommal, és aztmondta, h semmiféleképpen nem hagyna ott miatta. aztmondta h kulturáltan meghallgatja amit akar neki mondani és megmondja neki h amikor ott volt az alkalom elbaszta. és hogy engem szeret. ugyh hagyja békén.
2012. máj. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!