Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszélhetném meg vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném meg vele a dolgokat? Valószínűleg még haragszik rám.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit 3 éve ismerek és másfél éve iszonyatosan szeretem. A "kapcsolatunk" eléggé bonyolult. Az elején nagyon sokat beszélgettünk, "kavargattunk" is (konkrétan négyszer). Ő az elején semmit nem akart tőlem. Úgymond, egy voltam a sok közül. Persze ezért bosszúból én is csináltam hülyeségeket ("csak" smárolgattam bulikban másokkal is - tudom, hogy hülyeség volt...már ezerszer megbántam). Viszont közben kialakult valami kettőnk között. Most is úgy érzem, hogy fontos vagyok neki...csak Ő nagyon önfejű és makacs, mindig megy a saját feje után. 3 hónapja nem láttam. Már régóta nem beszélgetünk és múltkor írtam neki, hogy jó lenne tisztáznia dolgokat (soha nem sikerült megbeszélnünk, hogy mi van köztünk), amire az volt a válasza: hogy nincs mit megbeszélni, Ő már magában rég lezárta a dolgot.


Erre bizonyára aztmondanátok, hogy csak szórakozott velem stb stb, de higgyétekel: Volt köztünk valami, amit mással soha nem éreztem. Ő se kavargat azóta bulikban...teljesen lenyugodott (értsd: anno bulikban kavargatott több csajjal is és sokat ivott...most már egyáltalán nem csinál ilyeneket).


Kérlek titeket normális választ adjatok, hogy hogyan tudnám megbékíteni vagy valami. Amúgy a srác nem az az átlagos gondolkodásmódú, inkább megpróbálja elrejteni az érzelmeit. (viszont iszonyatosan aranyos, amikor féltékenykedik). Arról nem is beszélve, hogy még a veszekedéseinket is imádtam.


Előre is köszi! :)) 18/L


2012. máj. 7. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs mit tenni kedvesem

a fiú mostmár tiszta lett

nincs benne szerelemnek drogja

talán már más kezét fogja

vagy esetleg talizzatok

egy jó nagyot fagyizzatok

adj neki egy falatot

talán újra beléd esik

s a szívedben többé eső nem esik

2012. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"nincs mit megbeszélni, Ő már magában rég lezárta a dolgot.

"


Ne csak hallgasd, értsd is amit mondd.

2012. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!