Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm másik városba fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm másik városba fog költözni a jövő héten és nagyon nehezen viselem. Mit tehetnék? (Bővebben)

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, mindketten 17 évesek vagyunk. A jövő héttől másik városban fog lakni, kb. 200 km-re. Azt beszéltük, hogy együtt maradunk, mert tényleg mindketten úgy érezzük, hogy egymásra találtunk. Én viszont nagyon nehezen viselem ezt az egészet, ma is majdnem elkezdtem sírni a buszon... Szinte egyfolytában rossz kedvem van, ha nem lehet velem. Szerintetek ez inkább pozitív vagy negatív jel?


Mármint, hogy ez azt jelenti, hogy nagyon ragaszkodom hozzá és bírnám a távkapcsolatot vagy csak szenvedés lenne nekem? Tényleg úgy érzem, hogy Ő az igazi, ki kell bírnom valahogy.


Mellesleg hétvégente tudnánk találkozni, péntek délutántól szombat késő estig.


Mondjatok példákat, bíztató dolgokat vagy csak az igazságot.


2012. máj. 18. 10:40
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát heti kb másfél nap amit találkoznátok? Az qurva kevés. Sztem nem igen fogod bírni, bár ne legyen igazam...
2012. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Johnny B. Goode ***** válasza:
Szerintem már kezdj keresni egy másik csajt... :)
2012. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:

A szerelem nem ismer határokat. Lehet, hogy sztereotíp vagyok, de én hiszek abban, hogy egy jó kapcsolatban meg lehet oldani mindent. Itt az a kérdés, hogy meddig fog fennállni ez a probléma, és mennyire szeretitek egymást.

Én ilyen távkapcsolatban elég sokat éltem, és legtöbbször működött.

2012. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hàt én külföldre költöztem és kb fél évente làttuk egymàst de aztén végül szakitottunk mert nagyon sz@r volt föleg az elején de mindent meg lehet szokni.Ettöl függetlenül még mindig szoktunk beszélni.Ehez képest neked bazi szerencsédvan h csak màsik vàrosba költözik igy legalàbb hetente 1-2x tudok talàlkozni
2012. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!