Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis az ha heti 1x talalkozom a baratnommel? Ezt baratnom mondta.

Figyelt kérdés
Szerintem heti tobbszor....
2012. máj. 18. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem. Én a barátommal 7ből 6* találkozok egy héten, már többet alszik kint nálam, mint a koliban. Most fogunk összeköltözni. Szerintem az egy alkalom az édes kevés.
2012. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek egyéni igényei vannak.
2012. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Ez évi 52 találkozás. Hogy akar megismerni téged? Mások 2 hónap alatt találkoznak 52-szer.


Szerintem felejtős. Virágnyelven azt jelenti, hogy nincs rád ideje, nem kíváncsi rád.

2012. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha 12 évesek vagytok, akkor normális, ha 18, akkor nem.
2012. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ miért. Ha úgy dolgozik, akkor igen, ha csak szimplán nem akar veled lenni, akkor nem.

Mi pl barátommal mindennap találkozunk, max. 1-1 nap marad ki kéthetente.

2012. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális! Hány évesek vagytok?
2012. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak most divat,hogy mindennap találkozni kell. Régen sokszor csak egy-két hetente találkoztak,mégis tartósabbak voltak a házasságok,mint most.
2012. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normális. Legalább nem unjátok meg egymást. :)
2012. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is hetente 1x tudunk találkozni és nem jókedvünkből hanem mert máshogy nem tudjuk megoldani. Nem egy megyében élünk, én suliba járok, ő dolgozik, minden reggel hajnalban kel negyed 5-kor, este meg már lefekszik fél 9 körül.

Sajnos nincs arra pénz, hogy minden utazás alkalmával 2-3 órára "kidobjunk" csakúgy 5-6 ezer forintot az üzemanyagra.


Ennek ellenére együtt vagyunk 3.5 éve és most fogunk összeköltözni ha befejeztem a sulit. Persze ha ti megtudnátok oldani, hogy többször találkozzatok azt mondanám, hogy nem normális, de ha van oka annak, hogy nem tudtok többet találkozni akkor azt is ki lehet bírni.

2012. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok?
2012. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!