Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ellenzi a kapcsolat...

Attila8989 kérdése:

A családom ellenzi a kapcsolatunkat a barátnommel, mert o félcigány de nem latni rajta, én szeretem a csajt es sokat szenvedeek erte! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
hallgass a családodra,jót akarnak neked...
2011. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
nem látni, de érezni biztos lehet....
2011. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha rendesen szocializálódott illetve dolgos családból származik nincs mitől félniük, magyarázd el nekik.
2011. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

LOL

nekün van egy félcigány beházasodott "rokonunk". nemrég vágott olyan patáliát a családba, ami ügyvéd után kiáltott, pedig rendesnek látszott, bár rettenet lustának és kissé butának

2011. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy pasim,neki az apja volt fél cigány,tehát a fiú negyed vérig.Nos mit is mondhatnék.Eleinte nem volt baj.Aztán fél év múlva előjött a tipikus a férfinak mindent lehet a nő meg kus.oljon,ivott gépezett csajozott,pedig a család maga tiszta rendezett volt.A lány tesói anyuka mind dolgozott.Csak a két hímnemű nem nagyon.Jobb nem keverni a szezont a fazonnal.Jót akarnak a szüleid.De azért rólad is elárul valamit az,hogy az állítólagos szerelmedet csajnak hívod.
2011. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak azért ellenzik, mert félcigány, akkor ne hallgass rájuk, mert nem ez a lényeg... de ha azért ellenzik, mert a viselkedésében, személyiségében meglátszanak a cigány viselkedési minták, akkor nem árt elgondolkodni milyen életet szeretnél... persze ha csak pár hónapos kapcsolatot tervezel, akkor ugyan mindegy.
2011. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat minden oké a baratnommmel csak ez bant h mindenki tonkre akarja tenni a kapcsinkot))nem latni rajta csak othon véletlenul elszoltam magam h mien csaladbol vannn és mar ugy beszelnek velem mind a kutyavval!!! es ez nekem fajj!!! szerintem nem mindenkinek csinnál az anyja olyat h kiteszi akozzos kepet a hutorre és oda irja alla h cigány paraszt,, meg fogsz dogolni!!!!! ezz nekem nagyon fajjjt!!!
2011. jan. 31. 16:59
 8/12 A kérdező kommentje:
hát mink mar 9 honapja egyutt vagyunk a csaladjaban csak az apja cigany de olyan dolgossok!!! a csalad szeret engemm ugy ban velem mind csaladtaggal semiben nem szenvedek hianyt annak ellenére h szegenyek!!! énn meg nem akarom elvinni hozzank mert mindig csak a rasszista beszolasokat kapom(((
2011. jan. 31. 17:01
 9/12 tetris ***** válasza:
62%

Kutyából nem lesz szalonna! Akinek cigány vér is folyik az ereiben, az bizony félig cigány.

Én se repesnék a boldogságtól, ha egy ilyen ember kerülne a fiam mellé. Sajnos sok velük a rossz tapasztalat. Még ha most minden rendbenlevőnek is látszik, később sokminden kiderülhet még. A család nem ok nélkül ellenzi ezt a kapcsolatot. Jót akarnak neked. Hallgass rájuk.

2011. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha normálisan szocializált, iskoláit elvégezte, szülei dolgoznak és nem mondják neked, hogy rohadt magyar, akkor szerintem ok.

Van egy olyan érzésem, hogy a te szüleid ill. anyukád lehet nagyon gázos vagy alkoholizál vagy iskolázatlan, de valami nem stimmel..

Úgyhogy két rossz közül válaszd azt, ahol jobban érzed magad. De akkor az lesz a családod, tehát az egyik féllel idővel szakítanod kell.

2011. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!