Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ujra meghoditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ujra meghoditani azt a csajt akit egyszer már elvesztettem?

Figyelt kérdés
egyszer már voltunk eggyutt,de valami oknál fogva egyik naprol a másikra kitalálta hogy neki ez nem megy... (a tényleges okot mai napig nemtudom) mostanába megint irogatunk,de csak olyan barát stilusba (néha 1-2 flört becsuszik mind a 2 részröl)... most probáljak ezekre épiteni? vagy tisztázni az okot és azt kijaviitani ha lehet?
2012. máj. 19. 01:48
 1/9 anonim válasza:

ennek már löttek, de én aztmondom nem szabad leragadni egynél

a férfiúknál meg az a gond hogy vakok (én kivétel vagyok), nem látnak a dolgok mögé...

2012. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 I am God ***** válasza:

Molnár Kristóf tevagy az? Ha ide jöttél megváltásért, holnap olyat rádverek megkulálsz!!!


A bátyád...

2012. máj. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérnék pontosabb helyzetjelentést. amennyiben úgy látom, hogy a lánynak is örömet hozhatna az újrakezdés, akkor fogok segíteni.

Nulladik kérdés: Mennyi ideig voltatok együtt??

2012. máj. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod, hogy miért szakított elsőre, addig ne kísérletezz, mert megint beleszaladhatsz a pofonba.
2012. máj. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen indokkal szakított veled, az csak annyit jelent, hogy rádunt. Ebben az esetben magadat alázod meg vele, ha megpróbálod magad visszafogadtatni. Aki engem így kidob, azzal többet szóba se állok. Ne magadban keresd a hibát, a női agy kiszámíthatatlan, ezt már megtapasztaltam. A legnagyobb jóból fordulhat át minden egy hirtelen szakításba, nem számít, mennyi ideje vagytok együtt, 4 napja, vagy 4 éve.

Keress inkább mást, mert különben megint összetöri a szíved.

2012. máj. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont...:/
2012. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az: nincs más csaj a környéken?
2012. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet h TUTI valami kulsö befolyás hatására csinalta amit csinalt.... azt meg hiába kéritek h bas-szak rá,mert azt enm tudom megcsinalni
2012. máj. 19. 10:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó...

Az okos ember más hibájából tanul, míg a buta még a sajátjából sem...

2012. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!