Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változni szeretnék a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változni szeretnék a kapcsolatunkban, hogyan tehetném?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elfog múlni egyszer az a varázs ami minden kapcsolat elején van..hogy naponta rengeteget beszélünk ha nem találkozunk, mindig kedves és hozza a legjobb formáját..De már 6hónapja együtt vagyunk és nem mondanám, hogy ellaposodtunk, csak hiányzik ahogy régen viselkedtünk egymással..mostmár annyira megszokottak a szavak, amiket mondunk egymásnak, annyira megszokott, hogy együtt alszunk hétvégén és a kinézetünk is..És már mer csúnyán beszélni, mer ezt-azt csinálni..Hogyan hódíthatnám meg újra? Mit tegyek? Vegyek új ruhákat és új frizura? Én így is szeretem ezt az egészet, csak nem akarom, hogy monotonná váljon..hanem hogy mindig lángoljon egy egy nap/hét/hónap egyes pontjain.
2012. máj. 19. 20:20
 1/1 anonim válasza:
új frizura és pár csinos ruci biztos tetszeni fog a barátodnak ;) valami különlegesebb randi is sokat segíthet pl.: elmentek oda ahol először randiztatok/találkoztatok.
2012. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!