Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Azzal bántottam meg az ismerősömet, hogy az egyik barátnőjének elmondtam, olyat amit nem lett volna szabad, de ezt csak utólag tudtam meg, hogy "titok". Nem szeretném elveszteni az ismerősöm barátságát. Ma történt és már százszor és ezerszer elnézést kértem, és kértem bocsásson meg. De ő nem hajlandó. Nem akarom elveszteni

2012. máj. 6. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy már több éves barátságról van szó...
2012. máj. 6. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyd, hogy lenyugodjon, majd pár hét múlva hozd föl megint a témát. Nem tudhattad hogy titok, de biztosan érezhetted hogy milyen súlya van amit elmondtál. Legközelebb azért jobban figyelj ilyenekre.
2012. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a haverod szólhatott volna h ez titok és akkor tuti nem fecseged ki.am sztem is hagyj időt.
2012. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Remélem valaha meg tud bocsátani, mert nagyon fontos számomra és már nagyjából két éve ismerjük egymást, de még egyszer sem voltunk rosszban.
2012. máj. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!