Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! MIért csaljátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! MIért csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
engem az előző pasim azért csalt meg mert nem éreztem elérkezettnek az időt hogy lefeküdjünk:D 17L
2009. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ugyanazért amiért a nők megcsalják a párjukat.
2009. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak az általánosítást... Én igenis sosem csaltam meg a nejem! Pedig 26 éve együtt vagyunk, és a mnkhelyemen lett volna több próbálkozó is... De nem! Na, sok félrekefélős lehet lepontozni... Ja, én MINDENT MEGKAPOK AZ ÁGYBAN AMIRE, ÉS AMIKOR SZÜKSÉGEM VAN. tEHÁT HA REGGEL NINCS KEDVEM SZERETKEZNI, DE EGY jó SZOPÁS JÓLJÖNNE, VAGY SZIMERINGES ÉS NEM LEHET, SEMMI GOND. De ha szeretkezünk 4-5 alkalommal van orgazmusa...
2009. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csaltam meg még soha senkit, igaz nem is volt még barátnőm, de ha lesz nem fogom megcsalni, nem azért leszek majd vele hogy fájdalmat okozzak neki, hanem mert szeretem.
2009. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ne igyák előre a medve bőrére!!!!!:)
2009. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!