Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú aki nagyon tetszik, (többi lent)

Figyelt kérdés
Csak az a baj hogy én nem tetszek neki.Írtam neki interneten de mivel ő nem nagy internet ,,cserebogár''ezért nem ír vissza.Szerintetek hogy tudnák vele egy beszélgetést kialakítani hogy megismerjük egymást meg ilyenek..(a fiú tudja hogy nekem tetszik)és suliba se merek oda menni hozzá.Régen már akartam vele járni de akkor sem jöttünk össze mert akkor még tetszett neki az egyik osztálytársa..tényleg nem tudom hogy hogy tudnák vele egy beszélgetést kialakítani mert nem szokott fent lenni..segítsetek:) 13/L

2012. máj. 20. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz ügy. Azzal kéne kezdened hogy megfigyeld hogyan reagál a jelenlétedre. Nem tudom hogy köszönőviszonyban vagytok e. Érdeklődj kicsit a hobbijáról, ha más nem megy, beszélgess vele arról ami őt érdekli.
2012. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rinngo : nem vagyunk köszönő viszonyba mert nem beszéltünk még sokat..amúgy focizik:)de annál már bepróbálkoztam..:S:)


08:52 xdxd pont azt utálja :P de amúgy meg haha de vicces:D

2012. máj. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!