Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés
Most költöztünk ide és a szembe szomszéd fiú nagyon bejön nekem..A nevét is tudom azt is hogy nincs csaja és tőlem egy fél évvel idősebb..amikor tegnap kimentem sétálni a barátnőmmel annyi volt hogy utánnam nézett de még nem is köszönt..nem tudom mit tegyek hogyan jöjjek vele össze SEGÍTSETEK!!

2012. máj. 19. 14:02
 1/3 anonim válasza:
100%
Az első dolog az, hogy nem is ismered, de a kérdésed úgy szólt, hogy: "hogyan jöjjek vele össze?". Előbb ismerd meg!! Szóval ne azon törd a fejed, hogyan jöjj vele össze, hanem hogy megismerjétek egymást! És erre egy egyszerű megoldás van, ha következőleg látod, köszönj rá hangosan, mosolyogj, és hidd el hogy utána köszönni fog neked! Ha mégsem tenné, egy oltári nagy tahó, és felejtsd is el!
2012. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)) hát oké ha meglátom egyből mosolyogva köszönök :)
2012. máj. 19. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabb bizonyíték, hogy a külső számít. :)
2012. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!