Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha egy fiú, aki tetszik nektek, közölné, hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha egy fiú, akivel találkoztatok egyszer, és inkább ti voltatok a kezdeményezői a találkozásnak, és nagyon bejön nektek, de nem történt a találkozás alatt semmi, azon kívül, hogy jól éreztük magunkat, közölné, hogy van neki barátnője(távkapcsolat, akivel havonta egy-kétszer találkozik), de ti egy városban laktok?

2012. máj. 20. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
elfogadnám a helyzetet és keresnék mást :)
2012. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leszállnék róla.

Nem véletlen van azzal a lánnyal akivel és én tisztelem más párkapcsolatát.

Szóval hagynám a srácot, és maradna barátnak.

2012. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Tiszteletben tartanám.
2012. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elkerülném:)
2012. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CMD ***** válasza:
100%

"elfogadnám a helyzetet és keresnék mást :)"


"Leszállnék róla. "


"Semmit. Tiszteletben tartanám."


"Elkerülném:)"


Mondja ezt a női agy logikai része, amely náluk most akadálytalanul működik, hiszen nincsenek érzéseik a fenn említett fiú iránt.


De ha lenne, átvenné az agy érzelmi része az irányítást, mégpedig a preszelekció miatt, mivel a fiút már kiválasztotta egy másik lány. A nőkben pedig ösztöni alapú a többi nőkkel való versengés a kiválasztott férfiért. Persze ezt az írásom után is tagadni fogják, majd küldik a :D-ket meg egyebek, írják, hogy nálam ez nem így van, mert még mindig a logikai rész dominál.


Igazából nem tudom mi a kérdés, hiszen egyértelműen az motoszkál a fejedben, hogy AHHOZ mit kéne tenni, hogy a kiválasztott fiú inkább téged válasszon. Ezt viszont már a lányoknak kell megválaszolniuk.

2012. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó a diagnózis 5-ös.
2012. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én a férfi szereplő vagyok a történetben. És persze szimpatikus a lány, és a kapcsolatban sem minden ok. De, hát ez a helyzet. Viszont nem egyenes, ha ezt nem közlöm. Az 5. hozzászóló nagyon jó meglátást tett. Hatalmas különbség van a között, hogy az ember puszta logika alapján dönt, vagy érzelmek fűtik. Nyilván objektíven nézve emberi helyzeteket nagyon könnyűnek tűnik döntéseket hozni, de tudjuk, hogy ez az érzelmek miatt korántsem az.

A puszta logika alapján most is, ebben a szituációban egyértelműen lehetne fekete vagy fehér döntést hozni.

2012. máj. 20. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél éve tetszik egy srác jobban mondva bele vagyok zúgva. Mikor ezt először mondta lelki beteg lettem aztán azóta szakítottak és megint lett egy csaja... :D Most már annyira nem érintett meg.
2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!