Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki itt feltesz egy kerdest parkapcsolati problemakrol, a tanacs az lesz hogy azonnal szakits. Miert?

Figyelt kérdés
Ti is azonnal szakitotok a parotokkal,ha egy baklovest kovet el?Vagy nektek nem akar osszejonni,es akkor mas is inkabb legyen egyedul?
2012. máj. 20. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam gyakran azt tanácsolni. Amúgy manapság ez a tredni bizonyára, hogy minél több partnere legyen valakinek.
2012. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak esetek amikor a szakítás a megoldás, mert egyik fél sem elég felnőtt hozzá.

De ilyen pl.

ha nem tiszteli a partner

ha kérdező egy harmadik félbe szerelmes

ha kicsi az önbecsülése (ezen egy partner sem segít, mert ehhez egyedül ő kell!)

ha már folyton egymást marják (rosszul választottak és gyávák tovább lépni)

ha kérdezőt folyton csalják vagy ő lép félre (ez nem szerelem)

stb.


Első tanácsom, hogy beszéljék meg, ha az nem segít akkor lépjen le. Miért kell olyan mellett szenvedni gyávaságból akivel nem illenek össze? Elveszi az esélyt magától ,hogy megtalálja azt az embert akivel boldog is lehet.

2012. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

más fas*ával könnyű verni a csalánt

már én is észrevettem, hogy itt csak végletekben beszélnek(főleg nők). minden 2 válaszolóban egy lappangó amazon van, aki itt éli ki magát

2012. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki itt keres a kapcsolatára megoldást ahelyett, hogy a párjával megbeszélné, akkor valóban kevés teendő van: tovább kell lépni.


Egyébként én ált. azt írom, hogy a kommunikáció a kulcs, a legtöbb dolgot meg lehet beszélni.


24/N

2012. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha valaki itt feltesz egy kerdest parkapcsolati problemakrol, a tanacs az lesz hogy azonnal szakits. Miert?"


Bocsánat, de én még olyan kérdést itt nem olvastam, hogy

"Párkapcsolati problémám van, mit csináljak?"

Meg olyan választ sem rá, hogy

"Azonnal szakíts"


Ellenben sokan pontosan leírják a problémát és az arra adott válaszok és pont ugyanennyire pontosak.

Persze vannak a válaszolók között ugyanannyira általánosítók, mint amennyire te.


Azért nem ugyanaz a "baklövés"-kategória az, ha a párom felrúgja a földre tett teleolajos lábost és 3 óráig takarítok, meg az, ha megcsalt, lefeküdt valakivel, nem is egyszer, a hátam mögött hazudozik, pedig a férjemmé fogadtam, örök hűséget ígért nekem...

Szóval számtalan variáció van arra, hogy miképpen és hogyan lépett valaki a szívembe, és ezt más hogyan viseli, viselné el a helyemben, illetve kinek van ilyen többszöri tapasztalata, és annak tükrében beláthatom, hogy kutyából nem (vagy ritkán) lesz szalonna.


Ilyen alapon egyébként az egyik gyakorikérdéseket be kéne szüntetni, hiszen ahány élet, annyi tapasztalat és értékrend, miért kéne egyáltalán tanácsolni bármit is? Mindenki egye meg amit főzött és hülyítsék tovább úgy, ahogy akarják?

Konkrétabban kérdező, mi a problémád?

2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis linkeld ide, hogy melyik kérdéssel és válaszaival van gondod? és hogy állsz ugyanahhoz te?
2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolati probléma van, akkor először meg kell beszélni a másikkal, annak pedig tudomásul kell vennie, illetve beszélgetnie kell a partnerével. Honnan tudjam meg mit szeretne a másik vagy mi a baja, ha nem beszélünk róla?

Aztán a hallottakat meg is kell emészteni, el kell rajta kicsit gondolkodni.

Szerintem egy párkapcsolat kölcsönös kompromisszumokon alapul, ilyen kis apróságokon, mint hogy mikor ki mosogat, takarít, mit nézzetek a tv-ben.

Ha képtelenek megtárgyalni a pár tagjai a dolgot vagy nem is akarják, akkor bizony jobb ha elgondolkodnak azon, hogy jobb-e külön.

Mondjuk ha az egyik megcsalja a párját, akkor nem kell ezen sokat gondolkodni, hogy együtt maradjanak-e.

2012. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[Na, néhány mondatrészbe hiba csúszott:

*válaszok IS pont ugyanennyire pontosak

*Ilyen alapon EGYÉBKÉNT az egész gyakorikérdéseket be kéne szüntetni]

2012. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ijesztően sok az olyan eset, amikor a szakítás a megoldás.
2012. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!