Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy 6 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy 6 évvel idősebb srácba! Mit tegyek? L/14

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég találkoztam egy sráccal, aki nagyon megtetszett nekem. Mostanában hetente egyszer láttuk egymást (edzés miatt), de ezentúl nem fogunk találkozni. Nagyon rosszul érzem magam, nem tudom, mit tegyek.

Sokszor úgy éreztem, hogy rám néz, a szemembe. Nem mutatott különösebb érdeklődést irántam, nem is beszéltünk, szóval gyakorlatilag nem is ismerem...

Mégis úgy érzem, szeretem. Nem tudom, hogy ez a kamaszkor miatt van, vagy komolyan szerelem, de mindenesetre állandóan ezen kattog az agyam.

Félek, mert még csak 14 éves vagyok, és fogalmam sincs a világról, pláne nem a szerelemről.A szóban forgó fiú viszont 20 éves, és semmit nem tudok róla... Mit tegyek? Jobb, ha elfelejtem őt?


2012. máj. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kamaszkor...
2012. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%

Ez tök normális szerintem.Én ismerek egy olyan házaspárt akik között 11 év korkülönbség van és van gyerekük.Nagyon boldogak úgy veszem észre:)

Hát a közösségi oldalakon tudtok beszélgetni.:)

2012. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azt szeretném kérni, hogy a legutolsóhoz hasonló válaszoktól kíméljetek meg pls! Köszönöm.
2012. máj. 20. 17:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm, az abnormális válasz törlését kiváltképp!
2012. máj. 21. 19:00
 5/5 dzsola ***** válasza:
Mért? Én jo válasz adtam neked
2012. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!