Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen érzés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés az nektek, hogy kábé minden második pasi képes előttetek szánalmasan megalázkodni, csak hogy megkapja amit akar?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy nem unalmas?
2012. máj. 21. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nincs is így. legalább is velem nem.
2012. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férfitársaim nevében ki kérem magamnak ezt az állítást. Nem tudom mit értesz ez alatt. Ha egy férfi kedves, bókol és udvarias az nem megalázkodás szerintem. Amit a szép lányok inkább unhatnak, azok a bunkó beszólások, füttyögések idétlen paraszt bepróbálkozások.
2012. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még annyira szép lánynak sem tartom magam, de a beszólásokat, füttyögéseket én is iszonyatosan unom.


A kérdésre válaszolva pedig az a pasi, aki csak szexet akar, alázkodjon is meg, ez a minimum.


24/N

2012. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden második pasi ?:O Hát eddig összesen volt 2 ö aki nagyon megalázkodott nem volt unalmas csak egyszerüen nem értették meg hogy nem akarok tölük semmit azt hitték kéretem magam... szerencsére mindkettö felfogta még ha hosszu ideig is tartott hogy tényleg nem akarok velük lefeküdni. Amugy meg a beszologatások meg irritálok föleg a nagyon idióta szövegek..
2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!