Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Elhívjam moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Elhívjam moziba, vagy valami? Van esélyem nála? Vagy hagyjam? Tanácsokat légyszíves sokat, haszonsat (ha netán valamit nem értetek, írjátok le és megpróbálom elmagyarázni pontosabban. Este van már, meg a showder club megy mellettem. )

Figyelt kérdés

az helyzet, hogy már szeptember óta tetszik a mögöttem ülő osztálytársnőm. fészen néha-néha beszélgettünk cseten, ami szerintem nem volt vmi gázos. azaz szerintem jókat "hülyültünk" meg minden... egyszer egy jótékonysági koncert estre is elhívtam, de nem engedték a szülei. és időközben lett barátja, (kb októberben) akivel február, március környékén szakított. próbáltam neki segíteni, ráírogattam fészen, beszélgettünk. persze nem minden nap, mert gondoltam már az agyára megyek, meg hát rajtam kívül van több és jobb barátai is(gondolom én). suliban am szinte semmit nem kommunikálunk, kommunikáltunk, mert mostanában azért jókat nevettünk órán, mikor se neki, se nekem nem volt itt a padtársam. máskor nem is nagyon beszélünk, reggelente integetünk vagy hasonlót, köszönés képen. nagy nehezen sikerült túltennem magam rajta, de mikor megtudtam hogy szakított... már ti is tudjátok. meg bunkóság lenne, ha megkérdezném mi a helyzet a exével? (félfüllel hallottam ma is h róla van szó, épp ezért kérdem) aztán arra gondoltam, hogy elhívom moziba, egy vicces filmre.(ha jól hallottam, nagyon jó film, A diktátor c film, nem tom, jó-e) de nem merem megkérdezni, mert ott fog még 1 hónapig ülni mögöttem, meg még vagy 3 évig, elvileg!. csak én úgy érzem, semmi esély sincs. gazdagabbak, jó a viszony a családjában, míg nálam az ellenkezője. ő is szereti a zenét, énekel is, de nekem pocsék hangom van. még koncertre is hívnám, de tuti vissza utasítaná azt is. kihagytam, hogy 10-15 km távolság van köztünk kb. SZÓVAL, MIT TEHETNÉK? SZERINTETEK IS NEGATÍVBAN VANNAK AZ ESÉLYEIM?(2 évvel fiatalabb) 18/F

bocsi ha érthetetlen valami, szóljatok nyugodtan.

Ui.:elég visszahúzódó, félénk típus vagyok.


2012. máj. 21. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele többet, ismerd meg jobban. Közben kitérhetsz arra is, hogy mi a helyzet a volt pasijával. Aztán ha már kicsit oldottabb a viszonyotok, nem csak neten tudtok jókat hülyüni, akkor nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy mit szól a mozihoz.

Különben meg ha úgy látod, hogy furcsállja a mozit, még mindig mondhatod azt, hogy csak egy kis baráti kikapcsolódásnak szánod és mindjárt nem jössz ki rosszul a helyzetből.

Egy próbát mindenképpen megér. ;) Hajrá!

2012. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért élőben is jókat hülyülünk. főleg órálon, mikor egyedül ülünk, olyanokat nevetünk:D

aztán meg nem lenne bunkóság rákérdezni hogy mi a helyzet a volt pasijával? félek hogy esetleg rosszul esne neki vagy valami. mert gondoltam már rá hogy megkérdezem, csak ettől tartok. meg sose tudunk ketten lenni, úgy meg nem szeretek ennyire komoly dolgokról beszélgetni, ha mások is hallják. (így lett vége egy számomra fontos barátságnak is, többek között szerintem.) na akkor nem bunkóság ilyen sok idő után ilyeneket kérdezni?

2012. máj. 23. 06:49
 3/7 A kérdező kommentje:
és köszi a választ is:)
2012. máj. 23. 06:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de légy tapintatos. :) Tényleg rossz ötlet lenne a többiek előtt rákérdezni, inkább majd ha nem lesznek körülöttetek mások.
2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak sajnos az a baj, hogy olyan eddig még nem volt. mármint h 4 szemközt vagyunk. fészről töröltem magam, msn-en meg nincs fenn sose, ahol tudnánk komolyabban is beszélgetni. max annyit tudnék, hogy suli után maradnánk, de abból tuti rögtön rájönne mindenre, meg csak azért h ezt megkérdezzem, az milyen már? tehát nem tudom. de nagyon tetszik. ez van
2012. máj. 23. 20:31
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Hogyha fel akarod szedni a kiszemelt csajt, akkor légy domináns és határozott! Ne botránkozz meg egy olyanon hogy: "mi van ha elutasít" vagy hogy nem illetek össze 100%-ig. NAÉS? Az egyáltalán nem baj! A legnagyobb hülyeség hogy felhoztad hogy szegényebb vagy nála. Az teljesen mindegy hogy melyik szülőnek landol több pénz a zsebében,hisz nem a pénzedért kell hogy szeressen majd :)Ha találkoztok akkor nagyon fontos lesz az első benyomásod majd a találkozón, és ha jól csinálod majd az a 10-15 km távolság se fog számítani! Ha már találkoztok szerintem ne a mozi legyen az első választás, hiszen a lényeg az hogy összeismerkedjetek,beszélgessetek. Menjetek el sétálni,fagyizni,korizni stb... A mozi legyen később, amikor már lehet alatta huncutkodni. ;)Légy bátor és tudd hogy mit akarsz! Ja és még valami: Ha a csajt elhívod valahova sztem a büdös életbe ne mondd hogy ez csak egy BARÁTI találkozó lesz!!! Így csak elkönyveled magadat a csaj baráti listáján és szinte lehetetlen az hogy járjatok! Ez szinte mindig így van sajnos...


Remélem sokat segítettem hajrá! ;)

2012. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én úgy terveztem, hogy elmegyünk a moziba, és utána ott sétálunk, megyünk ere arra. meki, fagyi, vagy hasonló. órákon is jókat szoktunk hülyülni, míg tanár észre nem veszi:) tehát a benyomás sztem meg van. hogy jó e vagy sem, azt nem tudom. de pl ma is nagyon felment a pulzusom, mikor azon gondolkodtam, hogy odaadjam e neki a papírdarabot, vagy sem. ugyanis látszott rajta h baj van, és meg akartam kérdezni, de sajna nem sikerült:( leblokkoltam.:( viszont van egy olyan érzésem, hogy bejövök neki, vagy valami. bár biztos hülyeség az egész,csak bebeszélem magamnak, de ezt érzem. jöv héten azért megpróbálom megkérdezni. és köszi.

ui.:szerintetek ha nem jön fel msn-re, felejtsem el? máshol nem tudunk beszélni sem.jelent ez valamit? sztem ha akarna valamit, 1x2x csak felnézne, nem?(de ezt csak gondolom)

2012. jún. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!