Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viselkedtek mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkedtek mikor a párod rokonsága meghív titeket ebédre nem vagytok zavarban hogy ti vagytok a lényeg hogy mindenki titeket néz?

Figyelt kérdés
Hogyan terelitek el a figyelemt magatokról hogy ne te légy a fő lényeg hogy tudj enni és ne remegjen a kezedben a kanál?

2012. máj. 22. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.Túl kell élni.Mosolyogj sokat és válaszolgass okosan a kérdésekre.
2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon zavarban voltam de nem is ok nélkül a kedves család azóta sem bir engem :D De hogy miért azt szerintem ök sem tudják igazán :D
2012. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes, ők is tudják, ne aggódj!


Utolsónál a pont, nálunk is ez van. Nem szeretnek, pedig a kedvükben próbálok járni már 5 éve, ez van.

2012. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye én is mindent megprobáltam aztán feladtam ha nem tudnak elfogadni 3 év után mi akkor is együtt maradunk, plusz szerencsére nem laknak a közelünkben.
2012. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem annyira megszerettek,hogy kb minden hétvégén meghívnak. :)
2012. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nálam például ez is a sok ok közül az egyik,amiért nem nagyon akarok párt magamnak. Mert előbb utóbb a járulékaival is meg kell ismerkedni. Nekem ez meg nem nagyon tetszik. Egy párkapcsolatot én úgy tudnék csak elképzelni, elfogadni,hogy csak mi ketten, és nincs senki más. nincsenek ilyen olyan elvárásokat támasztó szülők, nincsenek idegesítő haverok, nincsenek viszketeg tesók és satöbbi egy nő körül. Engem ezek kimondottan idegesítenek, nem szeretem elviselni őket, meg állandóan jópofákodni, mosolyogni erőltetetten ezeknek,hogy bevegyenek. Mert egyszerüen nem érdekelnek, természetellenesnek találom,hogy még nekik is kelljen "udvarolni". Ha összejönék egy nővel, akkor ha együtt vagyunk, akkor kizárólag kettesben legyünk, nem kell más! De nyilván hagynék neki bőven szabad mozgásteret, hogy tudjon a többi számára fontos emberrel is mocorogni, csak akkor meg azt tegye nélkülem. nem vagyok egy társaságkedvelő típus egyébként, de ez azért leszűrhető.
2012. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!