Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, már nem a szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, már nem a szerelem a lényeg?

Figyelt kérdés

Én egy 18 F vagyok és nem az a nádszál vékony gyerek és nincs kockás hasam sem.Egy kevés túlsúlyom van...amin most dolgozok hogy ne legyen!

Mert ahogy nézem a mai lányoknál nem a szimpátia meg a szerelem a lényeg hanem az hogy sovány legyen az illető(ha nem is szerelmesek)

Egy csaj sem akar összejönni velem pedig látszólag kedvel.

Szerintetek szégyellne a barátai előtt?

Vagy arra gondol hogyha összejön velem mit fognak mondani a barátnői/az ismerősei?

Nektek volt olyan hogy azt mondtátok ha 10 kilóval kevesebb lenne járnék vele?

a tényleges kérdés az hogy nagyon fontos hogy sovány legyen,ha még jóképű is?


2012. márc. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt az.
2012. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek.Sosem tudnék dagi fiúval járni.Taszít,undorít.Van dagi haverom de sosem néztem rá jelöltként.Egyszer udvarolt egy ilyen fiú és az önbizalomhiányát okoskodással kompenzálta.Hányinger!Persze te nem vagy ilyen remélhetőleg de ne hanyagold el a tested:)
2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ne ess kétségbe, egy ismerősöm, fiú, 170/86, mégis jól kinézőnek mondható barátnője van. Egy másik meg még "nagyobb", szőrös, szagos, mégis jó testű nője van!(A fejét hagyjuk!:D)


17/F

2012. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy az ágyban és/vagy jó a dumád, sokmindent kompenzálhatsz. (Nem egy és nem két olyan pasit ismerek, aki már-már bálnának mondható súlyilag, de olyan dumájuk van, hogy minden csajt levesznek a lábukról.)
2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg azt mondta egyik,hogy miért nem vagyok meleg,mert jó lenne neki egy meleg barát..

Ez mi?

2012. márc. 4. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ, a magasságodhoz képest hány kiló vagy.
2012. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy férfinak alapban nem szabadna hájasnak lenni. Talán kicsit mozogni kellene, nem a számítógép előtt kockulni és itt sírni!
2012. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!