Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már, minden összeoml...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, minden összeomlott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a szüleim 10 éve elváltak,azóta nincs normális életem. anyukám depressziós lett,de azóta megtalálta a boldogságát, elköltözött,mert vele laktam. apámat nem érdeklem,sosem izgatta mi van velem. a párkapcsolatom is véget ért, kiderült sosem szeretett. 3 évig voltunk együtt. de elötte sem voltam boldog sosem,mindig rossz emberbe szerettem bele. de a mostani miatt teljesen összeomlottam. azt hittem boldog lehetek,házasság,minden. de közölte nem akar velem semmit. állandóan sirok. nincs már értelme az életemnek. az összes barátnöm,unokatesóm külföldön dolgozik,szinte senkim nincs... amerikában van ismerösöm,azon gondolkozom,hogy ha tudna segíteni munkát szerezni,akkor kimennék. vagy ausztriába,mert unokatesóm ott van. megfulladok itthon. állandóan látom a barátomat,tudom,hogy találkozgat csajokkal,éli az életét,leszarja mit érzek, és mennyi fájdalmat okoz nekem. nem bírom magam tartani. mit tehetnék?? :( nem akarok 23 évesen nyugtatokon élni,és azon agyalni,hogy minden álmom összetört.... egyszerüen annyi bánat ért már minden téren,hogy egyedül képtelen vagyok talpra állni.

2012. máj. 22. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A szüleiddel kapcsolatban átérzem a helyzetet, és támogatom az ötletet hogy kimenj külföldre szerintem arra készülj és az volna a legjobb kinnt másabb az élet és jobb is ott mint itt de ha ragaszkodsz ide akkor pedig állj talpra és kerüld el a szemét csávot aki igy ott hagyott ne add fel az élet szar de nem reménytelen te se add fel szedd össze magad és szard le a srácot járj el néha erre arra azért egy ismerös vagy barát csak akad akivel még elmehetnél valamerre ha meg nem keress egy uj hobbit szinezd ki a napjaidat ne siránkozz miatta nem ér annyit ..
2012. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egyedül képtelen vagy talpra állni, érdemes lenne szakemberhez fordulni. Sokat tudnak segíteni.
2012. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És itt a szakember alatt a pszichológust értem nem mindenféle lélekgyógyászt meg jósnőt.
2012. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nagyon sajnálom azt,ami veled történt. A miatt,hogy a szüleid elváltak,nem neked kell idegeskedned. A barátod meg ha csak így elhagyott,akkor egy nagy SZEMÉTLÁDA,mert így az üzeneted alapján lehet rólad tudni,hogy kedves vagy. Ha tényleg így akarod,akkor menny ki valamelyik rokonodhoz munkát keresni. Apukád meg ha ilyen veled szembe,te is légy ilyen vele szembe. Ha pedig van a közelben egy jó barátod/barátnőd menny el hozzá. Ő egy kis lelket önt majd beléd.

Én csak ennyit tudok mondani.

Légy optimista és ne idegeskedj mindenen,mert hidd el,majd egyszer minden jóra fog fordulni. :)

2012. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ami nem ől meg megerősít! Lehet h ez nem fog téged vigasztalni, de van egy barátnőm, a szülei alkoholisták, folyton lehúzzák anyagilag, a szerelme meghalt autóbalesetben, évekig nyugtatókon élt, aztán meg kilábalt a dolgokból. Mert valahogy muszáj túlélni. akarni kell. Gyászolj, ameddig gondolod, aztán cselekedj. Költözz elm, de ne gondolod, h az majd boldoggá tesz. Nem. Akkor leszel boldog ha azt találod ki, mi tenne boldoggá, nem attól h elmenekülsz, mert a nyomorúságod nem fog itthon maradni, azt viszed magaddal. Ettől függetlenül az új környezet jó lehet. Új barátok, új ingerek, nem kell látnod az exedet.
2012. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat mindannyiótoknak! Lehet elmegyek pszichológushoz,más nem maradt. annyira fáj, hogy mindenhol elsírom magam, és ez nem mehet tovább :( ma találkozok ezzel a szeméttel, mert vissza kell adnom neki valamit, szerintetek mondjam el neki,hogy elmegyek külföldre?és soha többé ne keressen? mondjuk mindegy, ígyis úgyis találkozik a csajokkal... :( nem hiszem, hogy érdekli hol vagyok...
2012. máj. 22. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj nekem privit nyugodtan! Sose késő új életet kezdeni! Ausztriai melót ha találsz,nekem feltétlenül szólj! :)))))

Én is azt hiszem kb minden hónapban, hogy összeomlok,de mindig van ami továbbvisz!!!

2012. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne köss az orrára semmit, töröld ki mindenhonnan, felejtsd el. Neked legalább van olyan szerencséd, hogy elmenekülhetsz ebből egészen máshová, és még fiatal is vagy, könnyen talpra fogsz állni.
2012. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de annyira fáj, hogy én csak boldog akartam lenni mindig, és sosem lehettem az! :( föiskolát végeztem, 3 nyelvet beszélek, tanítom is, mindenben mellette álltam, segítettem, és egyáltalán nem értékelte... inkább kell neki az a sok könnyüvérü vihogós liba... tudta miben vagyok,hogy senkire sem számíthatok,még a családomra se, és mégis elhagyott. minden szemrebbenés nélkül.
2012. máj. 22. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Elhiszem. De fölötte jársz 3 lépéssel, menekülj innen!
2012. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!