Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, hogy nem csajozik többet, mit szóltok hozzá csajok?

Figyelt kérdés
Egyből lesz valami véleményetek,vagy nem érdekel titeket?
2012. máj. 22. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért, mostantól pasizni fogsz?
2012. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne, de magamban azért azt gondolnám, hogy valószínűleg frusztált az illető, és menekül a problémái elől, jó eséllyel önbizalomhiányos. Inkább negatív lenne a véleményem, mint pozitív.
2012. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Véletlenül rólam lenne szó,a válasz az lenne,hogy elég a sok csajok okozta gondból,a féltékenységtől kezdve egész a hisztiig .
2012. máj. 22. 13:18
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja nem fog többet csajozni az hazudik, max ha van párja és nem szereti hüséges akar lenni de hogy magától azt mondja hogy bár szingli vagyok nem csajozok szerintem ö sem gondolja komolyan..
2012. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
miért érdekelné őket?
2012. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert csalódtál nem fogsz többet csajoznijaj ne legyélmár ennyire gyerek bocsi hogy ezt mondom de komoylan mindenki csalodott már lehet nem azonnal de képesk voltak tultenni magukat rajta és találtak normális párt te is fogsz idövel
2012. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A leg lényegesebb indok mégiscsak a visszautasítás elkerülése...Van az a mondás,hogy csak 1 fokkal legyen valaki szebb az ördögnél,én nem vagyok szebb az ördögnél.
2012. máj. 22. 13:22
 8/18 A kérdező kommentje:
Végül is,csak nem erőltetem,ami nem megy.
2012. máj. 22. 13:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha ugy érzed nem megy ne eröltesd annyira majd jön magától a legjobb dolgok spontán történnek ha nagyon rágörcsölsz ugy se lesz jó adj idöt magadnak ne foglalkozz most a csajokkal aztán egyszer csak ujra neki fogsz állni csajozni vagy éppen téged szed fel egy csaj sose lehet tudni
2012. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az én Adonis adottságaimmal,és hibátlan testemmel biztos tolongani fognak értem.Jó dolog az irónia,sokat használom...
2012. máj. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!