Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, hogy nem csajozik többet, mit szóltok hozzá csajok?

Figyelt kérdés
Egyből lesz valami véleményetek,vagy nem érdekel titeket?
2012. máj. 22. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy örülök, legalább tuti nem fogok összefutni egy ilyen gyenge jellemű alakkal.
2012. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

13:26 -nak... és újra és újra szépen pofára fog esni.

Rohadt szar érzés, és persze kapard össze magad, legyél optimista, vidám, jókedvű....

2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
utolsó,mondani könyebb,mint megtenni.Amikor már sokadszor vágják a képedbe kimondva,vagy mondatlanul,hogy kevés vagy.Már el megy a kedved a mosolyoktól.Mindegy,már fél éve ki bírom egyedül is,eztán is menni fog csajtalan.
2012. máj. 22. 13:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Izé, egy klubban vagyunk...
2012. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
úgy néz ki,alakítunk majd egy klubbot.
2012. máj. 22. 14:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Szemtől szemben mondja? Mert akkor valszeg vállat vonnék, hogy jó, és otthagyom.

Magamban ettől függetlenül úgyis lenne véleményem, csak nem mondanám neki. Ez úgyis csak ilyen segélykérés a világ felé, ilyen fájdalomüvöltés, ami talán még szánalmasabb, mintha azt mondaná, hogy úgy szeretnék már végre magamnak egy barátnőt, de nem megy... Mert lehet, hogy effektíve nem fog csajozni, vagy csajoknál próbálkozni, de úgyis vágyni fog egy társra, mivel hacsak nem aszexuális, és erről eddig nem volt szó, akkor emberi mivolta révén társas lény, aki igényli a szeretetet meg a törődést.

Minden más önámítás, vagy hazugság önmagadnak, amit igazából te se hiszel el.

De ettől függetlenül nem érdekelne a dolog, tőlem azt csinál, amit akar...

21L

2012. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bírom amikor valaki egyből gyenge jellem lesz ettől. Én már nem ma kezdtem, de valahol középtájon gondolom a helyes arányt. Igenis időnkét a leányzó is megemelheti a hátsóját, és tehet az ügyért. Lássam hogy őt is érdekli a dolog, legyen motivált.
2012. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
B u z i-e vagy?
2012. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!