Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány akit nem ismerek, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy, tetszik egy lány akit nem ismerek, nem beszéltem vele soha.Buszon szoktam látni mikor megyek haza, általában barátnőivel van.:S (nem 1 suliba járunk)! A lényeg az lenne hogy hogyan közeledjek mutatva azt hogy tetszik, úgy gondoltam hogy Facebook-on írok neki, de megakadtam mivel nem ismerem nem tudom mit kérdezzek tőle. Szóval a kezdet nehéz.:D Főként lányok véleményét értékelném hogy ők mit csinálnának a bizonyos lány helyzetében.:D

Köszi! :)


2012. máj. 22. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd meg hol száll le, kövesd hazáig és táborozz le a házuk előtt pár hétre. imádni fog:D
2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irj neki, mutatkozz be ird hogy sokszor láttad a buszon és neked nagyon tetszik nincs e kedve ismerkedni vagy elmenni valahová ha bejön a fiú biztos igennel válaszolnék
2012. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Szia! Te is ezen a buszon utazol?? ... Tényleg, akkor megadod a számodat?" Ennyi :D
2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D Az a probléma hogy szomszédos városba lakik.

Ja és komoly kommenteket PLS .

2012. máj. 22. 14:09
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ha van rá lehetőséged menj oda hozzá a buszmegállóban vagy akár a buszon és mutatkozz be neki. Próbálj meg beszélgetni vele. Így mivel már ő is csak ismer téged fb-on is jobban beszélgetni fog veled. Később pedig hívd el randizni.:) Biztos nem fog elhajtani:) Sok sikert!!!:)
2012. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérd el a számát, mondd, hogy szeretnél vele találkozni és majd telefonon megbeszélitek hol és mikor. Ha szimpatikus vagy neki megadja a számát.
2012. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló esetben vagyok.Ha reggel a 6:40-essel megyek mindig látom a barátnőjével.Velem egy magas (161 cm) barna hajú..Van mikor folyamatosan nézz de van mikor nem tud...De mindig a közelemben van...Kicsit bizonytalan vagyok iránta.Ha gondolod írhatsz üzenetet egy cipőben járunk..
2012. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki.. :D Majd vmit alkotok ! :D
2012. máj. 22. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyik busszal jársz?

Csak nyugodtan menj oda hozzá,lehet h Te is ugyanúgy tetszel neki! !!!

2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!