Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan egyedül érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan egyedül érzem magam mostanában, nincs olyan olyan lány ismerősöm akivel szívesen beszélgetnék mert azok akiket én ismerek azok pláza cicák. Valaki nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok mostanság nagyon egyedül érzem magam barátaim se tudnak felvidítani ha beszélek velük:(

Az lenne megváltás ha megtalálnám azt a nőt akivel sok közös témánk lenne mindegyikünk hozzá tudna szólni a másik témájához és nem csak : aha,igen...


2012. febr. 10. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen segítségre gondoltál? Mert mi többiek nem tudunk ezen a helyzeten változtatni, hiszen nem cserélhetjük ki a körülötted lévő "idiótákat" normális emberekre. Talán barátkozz olyanokkal akik rendesek és nem ilyen üresfejű... izék. Egyébként mi az ami bánt vagy ami miatt nem vagy boldog? Mi miatt érzed magad egyedül? Haverok?
2012. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szurkolok hogy megtaláld a minden tekintetben hozzád illő lányt,de sajnos egy nagy titkot el kell árulnom:nem itt fogod.Mindenesetre hajrá!
2012. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már barátnőd?
2012. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha én is hasonlóan érzem magam, azzal a különbséggel, hogy én lány vagyok. Ha gondolod, írj privát üzit, akkor tudnánk beszélgetni.
2012. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!