Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért tetszenek az ilyen pasik?

Figyelt kérdés

Miért ez tetszik a 15-17 éves lányok 90%-ának ez?:

[link]

[link]

és miért nem a normálisabbak?mint pl ez?:

[link]

[link]



2012. máj. 22. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy 90% ának az tetszene szerintem általánositasz ami ismételten hülyeség izlés kérdése nekem az elsö kategoriábol egyik sem tetszik szerintem tul nyálasak és cicafiuk blá a második sokkal 3 - 4 . határozottan jobb :) 17 /L
2012. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
van különbség közöttük?! én nem találtam.. ;)
2012. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

elmondom, h ennyi idősen sem jöttek be az ilyen srácok, és ma sem. úgyhogy le lehet állni ezekkel a bugyutaságokkal, h mindenki J.B.-re bukik... ugyan, még a lányok nagyrésze is kineveti, hát akkor nem értem, mire vered magad.


ja és képzeld, hiába jó pasi Johnny D., nekem ő se jön be. ez a két opció van? anyám borogass

2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Justin Bieber?! Most csak szivatsz, ugye?!!
2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be egyik se...
2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik egyik sem, igaz nem vagyok tini.

22/L

2012. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Második: Én is azt figyelem, hogy az összes képen műmájer pózolós, "hű de faszagyerekvagyok"-ok vannak. Én mondjuk fiú vagyok, de ettől függetlenül ez a véleményem. Javítsatok ki, ha nincs igazam.
2012. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyik se jön be. Soha nem is jöttek be az ilyenek. Valójában nincs is a kettő között túl sok különbség. Nekem mindig az igazi férfiak tetszettek. Mondjuk Sacha Baron Cohen. Johnny Depp régen jól nézett ki, de most egyáltalán nem tetszik. Vagy tetszik mondjuk Chad White is. 20/N.
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

na de még ha csak a lányoknak tetszenének xD

amúgy azért van mert korcsul a világ,és nagy iramban!

2012. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak az utolsó tetszik, a férfiasabb pasikra bukok :)
2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!