Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy szoktatok jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy szoktatok jeleket adni a fiuknak akik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
17L
2012. máj. 6. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosolygok rá, a sokat ígérően nézek rá...
2012. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
távolabbról meg az ismert indián füstjeleket szokták alkalmazni.
2012. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
odamegyek és megmondom neki, h tetszik
2012. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tükörrel!
2012. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na, de most komolyan már!!!

ez engem is érdekel.

2012. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most mit érdekel ez téged?

Engem olyan csaj bámul állandóan akinek jó ideje kapcsolata van, fogalmam sincs mit néz. Én nem foglalkozom vele, mivel kapcsolata van. Majd egyszer megunja azt kész...

2012. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársamba vagyok iszonyatosan szerelmes már lassan 2 éve. Általában mindenki előtt letagadom, hogy tetszik, de viszont szerintem nagyon észrevehetően szeretem pl: mindig úgy helyezkedek szünetekbe, hogy lássam. Keresem a társaságát, amikor csak tehetem a közelébe vagyok. Néha akarva-akaratlanul is rápillantok. zavarba jövök ha hozzám szól (nem elvörösödök,hanem hadarok egy iciripicirit, és kerülöm a tekintetét.)
2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beszélgess vele..legyél kedves, mosolyogj rá ha ő is 'küld' ilyen jeleket akkor lehet h tetszel neki
2012. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Általában belém szúrnak egy kenőkést így tudom biztosan h bejovok valakinek
2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!