Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar megoriit a baratom ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar megoriit a baratom ezzel a nagy buszkesegevel, szegyellek neki mondani akarmit is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom 18 eves.Annyira buszke hogy az nem igaz.Jo mond dolgokat,de ha az ugy is van,ne mondja mar ugy ahogy mondja.Enis mondhatnam hogy van harom autonk meg cegunk meg minden,de tudom hogy masok nem neznenek ram jo szemmel ha ezt igy mondanam,ezert inkabb halgatok.Tudjak masok hogy hogy allunk penz dolgabol is,meg hogy jo tanulo is vagyok.Megse hencegek vele sose.A Joisten ezt irta meg az en csladomnak,es igy van,nem dicsekszek.De a baratom mar kiborit.A multkor peldaul egyik szorakozohely elott altunk en a baratommal,es meg par fiu.S kerdi a baratom a fiuktol,hogy fiuk nem josztok el egy masik szorakozohelyre?Ami mellesleg nem a mi varosunkban van.S kerdik a fiuk,ha de mivel,autod sincs meg jogsid sem.A baratom eloveszi a telefonjat,fogadtok hogy egy bippembe kerul es 2 perc mulva itt all az auto?A fiuk inkabb azt mondtak,hagyuk.En nem mondtam a baratomnak semmit.Masik alkalommal azt mondja a baratom,nem talalkozunk mert este 10 van s ilyen keson nem jon el hozzam,meg mosst busz sem jar erre,hogy azzal johessen.Egy varosban lakunk,csak messze.S mondom,hivd a barataid 2 perc mulva ott all a hazatok elott az auto.Azt mondja,hat de ilyen keson nem jonnek meg mitudomen mi...persze mar nem volt olyan nagy kepe.Masik eset.Folyton dicsekszik enkem,hogy o ez a csaj meg az a csaj akarta lesmarolni,meg ugy nezi minden csaj.Meg ezzel a csajjal fekudt le meg azzal a csajjal.En persze,ilyenkor mondom,hogy jol tette hogy nem hagyta hogy lesmaroljak.Meg en probalom csititgatni meg minden.De ense vagyok valami csunya,sot igazan jo pasi mondta azt,hogy oda vannak ertem a pasik.Es ez igaz.De ha engem nez egy fiu,s mondom neki,azt mondja hadd nezzen.Velem ha egy fiu ki akar kezdeni sem neki nem mondom el,se senkinek.Nem mondok ilyeneket.De mikor latom,hogy o milyen,mennyit dicsekszik,eskuszom jon,hogy senkinek erezzem magam mellette.De mar sokszor csak azert is mondom neki hogy ez a fiu nezett meg az,hogy mutassam meg milyen erzes.Amugy is tudja milyen onertekelesi problemaim vannak,mert tudja,s megis ezt csinalja.Most itthon sincs,elment Svajcba dolgozni 3-4 honapig,addig legalabb at gondolom kell e nekem ez a fiu.Annyira elszomorito,hogy senkinek se erzem magam mellette,es o ezt tudja,megis ilyen:( Tulreagalom?
2009. jún. 28. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl. Egy ilyen öntelt, csak magával törődő senkiházival én szóba sem álltam volna a helyedben. Keress inkább egy magadhoz való, szerény, de kedves srácot, aki a két kezét összeteszi, hogyha veled lehet.
2009. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.De amikor megismerkedtunk,annyira egy rendes fiunak tunt,hogy az nem igaz.Most meg ugy kiabrandit ezzel,hogy ilyen buszke:(Mintha mar szeretnek ki belole...vagy nemtudom:-<
2009. jún. 28. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de első olvasatra nekem is egy semmirevaló nagyképű köcsögnek tűnik. Mást nem tudok mondani, mivel nem ismerem. Léptesd le. Szerintem.
2009. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

.. Te is tudod, mi a válasz, csak megerősítést keresel, szóval hajrá!

Az "önértékelési" problémád pedig ahogy olvasom nem probléma, csak (esetleg túlzott) szerénység, ami meg hosszútávon minden fiúnak jobban tetszik...


Az, hogy a nőügyeit neked ecsetelgeti bőven elég ahhoz, hogy kidobjad...


(Azért kiváncsi lennék hány éves vagy... csak úgy :) )


(24/L)

2009. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok.
2009. jún. 28. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

18:13 vagyok.


Ez esetben Neked most pont egy olyan pasi kéne, aki a mostaninak az ellentéte... olyan aki mellett szerzel egy kis önbecsülést, hogy később az ilyen nagyképűeket is tudd kezelni, úgy, hogy közben tudod, hogy jó nő vagy...


Tudom, mondani könnyű, de tényleg találsz ilyen pasit is! Sok sikert!

2009. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Biztos talalok meg minden,nem nem tudom ott hagyni.

Mar nem vagyok bele annyira szerelmes ennel az oknal fogva.Szoval nem azert nem hagynam ott.Csak nemtudom,szimplan nem tudom ott hagyni.Nehez ez...Lehet tenyleg keresnem kellene masat..

2009. jún. 28. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha "fáj" egy kicsit amit mondok, akkor ne haragudj, de pont amiatt tud ilyen lenni Veled (is), mert nem tudod elhagyni... Ha egy ilyen nagyképű bunkót (bocs, csak a leírásod alapján) nem tudsz elhagyni, akkor miért becsülne? És miért gondolna magáról kevesebbet?...


És könnyen meglehet, hogy ha most nem szeded össze magad, hanem benne ragadsz ebben... akkor később is ugyanígy "megelégszel" a hülye pasikkal... (persze ez saját vélemény... mindenkinek más a "sorsa", ettől még lehet, hogy 10 év múlva már boldog házasok lesztek... de kétlem :) )

2009. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyalalan nem faj amit irtal.Az az igazsag.

Teljes mertekben egyet ertek veled.Hazjon,s meg egy huzasa van,es dobom.

Koszonom a valaszaitokat...es varom a tobbiek valaszat is!

2009. jún. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!