Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sivár a szexuális életünk... Jó, oké, hogy sok dolga van, mert tényleg, de ha egyszerűen stresszlevezető hatása is van a szexnek? Eltávolodott tőlem... Hogyan tudnám kicsit felpezsdíteni?

2012. máj. 22. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2012. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, bocs, ezt nem írtam
2012. máj. 22. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak szexy fehérneműk , combfix stb. és ne csak este lefekvés elött legyen , lepd meg , támadd le néha de azért finoman , nem tom nekem ez jönne be 28 f
2012. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennek olyan rohadt sok oka lehet, hogy hihetetlen.

Mivel nem akarlak riogatni, így nem kezdem el sorolni őket. :D


Szoktál kezdeményezni? Ha nem, akkor itt az ideje! Egy váratlan félbehagyott oboa után elég valószínű, hogy neked fog esni.

Ha ez sem jön be, akkor változtass valamit a mindennapi külsődön. Egy kis melír, enyhébb szoli (ha bejön neki), kihívőbb ruhák.


De amúgy kort is írhatnál, mert az az érzésem hogy magázódnom kellene... :D

2012. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kap máshol "izgalmakat" ? ... Érted, ugye? :(
2012. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ő 22... A lényeg, hogy a combfix, dögös fehérnemű meglepetésszerűen már volt, félbeszakított oboa? az is! Valami újat mondjatok fiúk, mert ennyire magamtól is rájöttem :)
2012. máj. 22. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:

Ohh, azt hittem idősebbek vagytok.

Ilyen idősen naponta többször kellene kettyintenetek, nem pedig elsivárodó szexuális élettel bajlódni.


Valószínűleg van valakije, sry.

2012. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a napi 2-3 akció mellett kevésnek tűnik a heti 4-5 :P
2012. máj. 22. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Lehet csak most ért véget a kezdeti éjjel-nappal, földön-vízen-levegőben stádium.

2012. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben a kapcsolatba ennyi volt.
2012. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!