Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már 2 honapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zorrika kérdése:

A barátom már 2 honapja nem ért hozzám, elötte pedig napi háromszor szeretkeztünk. érdekes. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Talán már nem kiván? Vagy mást szeretne? Pont most akar velem összeköltözni, csak nem értem igy minek? Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
KÉRDEZD MEG! Hogy mi a baj.
2012. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy találd ki a legbelső gondolatait rúnák segítségével. Vagy inkább majd én?
2012. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg tőle h mi a baj. Ha ennyit nem tudtok megbeszélni akk tényleg nincs értelme összeköltözni. Nem a szex miatt hanem mert nem vagytok képesek megbeszélni a bajaitok.
2012. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha őt kérdeznéd? Nekünk honnan kéne tudnunk hogy miért csinálja ezt? Ha meg nem hajlandó válaszolni vagy átlátszó hazugságot akar megetetni veled akkor ne költözz össze vele.
2012. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A napi 3x az ugysem marad orokke. De viszont a 2 honap szunet mar sok.
2012. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kérdeztem.Elég sokszor probáltam beszélni erröl,a válasz,hogy sokat bántom....persze...érdekesek a férfiak!!!

Biztosan bennem van a hiba!!!

2012. márc. 6. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Fogadjunk h mikor azt mondta te egybül kiverted a hisztit. Meg kéne ezt komolyan beszélni. Hiszti nélkül, részletesen.
2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát benned is van hiba, az egészen biztos.
2012. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szeretném nyugodtan megbeszélni,de nem lehet....

Azt nem értem hogy miért nem dob ki akkor...Könnyebb lenne neki.

Köszönöm a válaszokat...én már kivagyok...

2012. márc. 6. 21:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs kommunikáció mert az egyik fél nem hajlandó rá akkor szerintem keresztet is vethetsz a kapcsolatotokra.
2012. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!