Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szemétnek érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szemétnek érzem magam, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap este sokat ittam és megcsaltam a barátnőmet(nem szexeltem):S

Mikor haza értem felhívtam és elmondtam neki mindent.

Azt mondta hogy így jött össze, azért örülneki h elmodtam csak már nem bízik bennem annyira :( :(

De én még így is olyan szemétnek érzem magam :S Mert nagyon szeretem ő bízott bennem és ilyen vagyok...

De már nagyon régláttok 1mást mert nyaralni van és én meg már vágytam az ilyenre sőtt még lehetett volna több is de nem csináltam mert tudtam h nem kell ...


2009. jún. 28. 18:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt akartam volna kérdezni h lehete tenni valamit az érzés ellen ?:S
2009. jún. 28. 18:43
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, hogy nem nem lehet tenni az érzés ellen és ha gonosz akarnék lenni hozzátenném hogy ez a minimum. Azt javaslom próbálj inkább arra gondolni hogy a barátnőd hogy érezheti magát most és ne magaddal foglalkozz. És örülj neki hogy képes megbocsájtani, az idő majd megoldja amúgy a dolgokat.
2009. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* de az őszinteséged legalább becsülendő
2009. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha hazajön kezdj el nála pedálozni!vidd el moziba meg ienek dicsérd szép szavakkal és hangoztasd azt h nagyon megbántad!bevallottad ez a lényeg és nem lapitasz mint sokan mások!most már ne érezd magad rosszul!amugy bcsabai vagy?
2009. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy majd egyből azt mondja hogy vége..

Mert szegény már páran átverték :/

De azt mondta csak azért bocsájt meg mert tudja hogy józanul nem csináénék ilyet....

Nem akartam neki elmondani mert nagyon féltem meg szeretem... De valahogy úgy éreztem mégis elkell hogy mondjam:S

2009. jún. 28. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
egyre figyelj...ha legközelebb elmész bulizni azért kérdezd meg h nem e gond v vidd magaddal őt is... és azzal a lánnyal fel ne vedd a kapcsolatot h ha nem ismerted ha meg igen akkor szakítsd meg vele... énis megcsaltam a barátommal illetve "csak" csókkal és elmondtam neki csak h én még tovább mentem ezek után h elmentem a srác házibulijába... és ott tartottunk h most majdnem szakítottunk... azért figyelj ezekre... tényleg.az érzés ellen nem tudsz semmit se tenni...én se tudtam...sajnos ez van megtörtént...ez a múlt... figyelj h a jövőben ilyen ne történjen, h ha igazán szereted a barátnődet.
2009. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam,arra gondoltam,hogy milyen jó,hogy őszinte vagy,és hogy egyből elmondtad neki.De azt az utolsó mondatot nem kellett volna,amiben magyarázkodsz,mert ha így is van,ez nem vet jó fényt rád,hogy de azért van mentséged.Szerintem.

A kérdésedre válaszolva,mint már leírtam,nagyon jó,hogy elmondtad neki.Ahogy olvasom,meg fog bocsátani neked,bár nyilván rosszul esett neki....Sokáig tart majd,mire kiengeszteled,és újra megnő a bizalma irántad.Szerintem egy második esélyt mindenkinek adni kell,mert mindenkinek van olyan,hogy félrelép.Nagyon figyelj,hogy máskor ilyet véletlenül se csináld,egy jó darabig még a flörtölést is kerüld.Ne érezd annyira genyónak magadat...:)

Amúgy meg éppen tegnap volt,hogy egy fiú ismerősöm félrészegen smárolt egy csajjal.Lehet hogy te vagy az?!:D

2009. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

oké. köszi a válaszokat.

Most is vittem volna csak nyaralni van:/ és azt mondta hogy nyugodtan mennyek érezzem jólmagam.

Eddig mindig 2en mentünk bulizni.

2009. jún. 28. 18:53
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem én voltam az mert én teljesen részeg voltam:)

Állnise tudtam feküdtünk az udvaron de nem én akartam a lány mászottrám.

2009. jún. 28. 18:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért a pia nem kifogás. Ha annyira részeg vagy nőzni sem tudsz, szerintem. Kettőn áll a vásár. De tisztelem az őszinteséged. Ha vissza akarod nyerni a bizalmát az sok idő lesz, bizonyítanod kell neki. Hát hajrá! :)Máskor légy tudatosabb! :)
2009. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!