Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juj kicsijány kérdése:

Szeretem a barátom, de van más is, aki tetszik, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom,akivel 8 hónapja vagyunk együtt.Nehezen indult a kapcsolatunk,de mostanra nagyon jó és szeretjük egymást.Minden hétvégén járunk bulizni(közös baráti társasággal).A haveri körben van egy srác,akivel nagyon jóban vagyok és megtudtam,h nagyon tetszek neki.Az a baj,h nekem sem közömbös :SS nem tehetek róla...nagyon helyes, kedves,vicces srác,viszont ott a barátom,aki szintén ilyen,de mégis vonzódom a másik fiú felé is....Mit tegyek?

#mit tegyek? vonzódom hozzá
2012. máj. 22. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor mégsem szereted a barátodat eléggé
2012. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DE szeretem,komolyan!!ez ilyen vonzódás csak,de idegesít és kellemetlen,mivel haver és érezni nem érzek semmit iránta a vonzódáson kívül
2012. máj. 22. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is :/
2012. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a francba, egy kis kavarás nem éri meg, hogy elveszítsd miatta a barátodat, akit szeretsz
2012. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2.hozzászóló:akkor te megérted a helyzetem :/

3.igen,muszáj lesz,mert nem akarom kockára tenni a kapcsolatomat egy ilyen dolog miatt

2012. máj. 22. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
maradj a barátoddal mert ő tényleg szeret
2012. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Milyen érdekes! Engem a munkám okán körbe vesznek a nők, kapok is pozitív visszacsatolást rendesen, mégsem jutott eszembe, hogy rápróbáljak akármelyikre is a barátnőm ellenében. Vagy nem szereted a párodat eléggé, vagy szimplán nem élted még ki magadat. Mindenesetre ezzel a mentalitással ne várj sokat ettől a kapcsolattól.
2012. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17 évesen még biztos nem éltem ki magam,ez igaz,de ennek ellenére szeretem a barátomat és vele fogok maradni.A másik srácra meg úgy tekintek majd mint egy haverra,hiszen az,mindkettőnknek.Nem érné meg egy kaland miatt elveszíteni azt,akit szeretek :)
2012. máj. 23. 12:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Semmi gáz, ne parázd túl a dolgot. Annyira megértelek, most nevetek is! :) Johnny Depp mondott valami ilyesmit egyszer:

'ha két személy van, akit szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az eslôt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele egy újba.'

Nos, ezt felhasználva tényleg nem szereted már a barátodat, de mivel csak vonzódsz ahhoz a másik sráchoz, már nem is igaz az egész. Normális így érezni, velem is volt ilyen a barátnômmel. Fél éve voltunk együtt, és egy régi lányhaverom végig szemezett velem a baráti összeröffenéseken, és eléggé rabul ejtett. Szerintem ez csak méginkább azt mutatja, hogy szereted a barátodat, és ahogy én is szerettem a barátnômet. Mert ellen tudtunk állni a kísértésnek... Szeretni valakit nem csak a testiségrôl szól. Aaaaahj, lányok. Mindig csak a baj:) További sok boldogságot! 18/F

2012. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt most nagyon jó volt olvasni,de tényleg.Nagyon köszönöm:) Ezt kívánom neked is:)
2012. máj. 24. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!