Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fiu ( szeretem is) de neki baratnoje van es idosebb is nalam?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele se egy jó, se egy rossz kapcsolatba. Ha valóban szereted elfogadod, hogy ő boldog most és ennek örülsz.
2012. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fiút. Az ilyen háromszögekben egy dolog a (szinte) biztos: a harmadik személy mindig rosszul jár.
2012. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mint 3 éve boldog párkapcsolatban élő nő azt javasolom hogy semmit. Hagyd őket békén. Ugyan mint vársz? Hogy majd elhagyja érted a barátnőjét? Biztosat a bizonytalanért nem adunk fel. Amúgy meg ha az én pasimra mászna rá valaki..hát nem is tudom mit tennék...Ha durván rányomulna, elbeszélgetnék vele, ha csak elmondaná neki hogy szereti, kiröhögném. Szerintem tényleg hagyd, gondolj bele fordítva milyen érzés lenne?
2012. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nm lenne helyes de en szeretem ot, es a jelenlegi parkapcsolata nm a legtokeletesebb. ebben az esetben sem tehetek semmit?
2012. márc. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!