Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan olyan sok az a 2 év?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan olyan sok az a 2 év? Valóban pedofil lennék?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy én 16 éves fiú vagyok a barátnőm pedig 14 éves. Mostanában egyre többen támadnak le azzal, hogy mekkora gyík vagyok mert még mindig nem "húztam" meg és nem is értik, hogy lehetek akkora gyökér, hogy egy ilyen kislánnyal járok. Én szeretem őt és ő is engem, sokkal értelmesebb mint a korombeli lányok és testileg is sokkal érettebb a koránál. Egyébként 2 éve vagyunk együtt. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, hogy ez valóban baj-e vagy csak a körülöttem lévők gondolják így.
2012. máj. 22. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez f*szság... nyugodtan járj vele és csak akkor feküdj le vele ha mindketten úgy gondoljátok. :)
2012. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok a két év, és nem vagy emiatt pedofil.

Nem vagy gyík sem, amiért nem "húztad" meg a barátnődet, de ha szereted őt, akkor nem is azért fogsz lefeküdni vele, mert a többiek gáznak tartanak téged emiatt, hanem azért mert ti ketten, te meg a barátnőd ezt szeretnétek.

2012. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok..a körülötted lévők a gyökerek:D
2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 év nem sok, ne foglalkozz velük
2012. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettő év nem sok, és nem vagy semmi fajta növény alja sem! Viszont a BTK van, tehát azzal a húzással, ha csak nem szánkón ül a Hölgy, várj pár évet!!!

Üdv, Kovács százados.

2012. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lol, századoskám, beleegyezési korhatár 14 év, ezt benézted...
2012. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éve vagytok együtt? Gratulálok! :)

Nem sok a 2 év különbség, hisz nem 20-30 éves vagy, hanem majdnem korabeli.

A szeretkezés meg ráér, ne hallgass rájuk, majd TI eldöntitek, hogy mikor álltok készen rá!

22/L

2012. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam :D. A szexel pedig még várunk egészen addig amíg ő nem szeretné, nem akarok semmit ráerőltetni. :)
2012. máj. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!