Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsátható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsátható egyszer egy csókos megcsalás, ezek után?

Figyelt kérdés
A történetet privátban elküldöm, ha írtok. :)
2012. máj. 22. 21:48
1 2
 1/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Az én értékrendembe nem fér bele még az ilyesféle megcsalás sem. Azonnal dobnám az asszonyt, ha megtudnám, hogy valaki mással smárolt...
2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenben részem, én voltam az elszenvedő.

megbocsájtottam neki, de igazán sosem tettem túl rajta magam. Mindig feljött köztünk, megingott a bizalmam de folytattuk. Vissza gondolva nem kellett volna.

23/L

2012. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem kell a hülye történeted, megcsalás és kész.
2012. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

megcsalt akkor megcsalt. lényeg, hog már nem úgy szeret téged mint régen. valamiért megcsókolt mást. és sírhat utánad akárhogy a helyedben otthgynám.

ugyanis, ha tényleg szeretne téged, másra nem nézne!

2012. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
engem érdekel a történet...
2012. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2012. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy emberen múlik. Lehet hogy valami hiányzik neki a kapcsolatotokból és ezt keresi másvalakinél, de lehet hogy valami személyiségi probléma, vagy nem szeret stb. Beszéljétek át hátha rájöttök mi a baj, akkor még menthető,de ha nem, akkor jobban jársz mással. Mindent meg lehet bocsátani,csak képzeld bele magad az ő helyzetébe, hátha segít.
2012. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekel a történet
2012. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2012. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tudnék ujra megbizni benne... mondjuk ha erősen ittas volt akkor lehet hogy elnézném, ha nem inna többet annyit,vagy másképpen visszaszerezné a bizalmam
2012. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!