Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy a jelenlegi barátnőmmel pár napja jöttem össze újra. Azelőtt jártunk fél évet, plusz még egyet (régebbi gondok). De tavaly nyáron egy másik fickó kieszelte, hogy ő megszerzi magának az én barátnőmet. Sikeresen tönkretette a kapcsolatunkat ( hiába mondtam a csajnak, hogy ő rossz ember, nem hallgatott rám, és a sok vita után szakítottunk.)

Most pár napja hogy újra együtt vagyunk, ma megtudtam, hogy ez az illető lefeküdt a lánnyal. Nem is lenne akkora baj, ha szakítás után.. de szakítás előtt kb. 3 hónappal már megvolt neki - fél éve, amikor még együtt voltam vele, és bíztam, és hittem neki hogy szeret.

Most hogy ezt ma elmondta a csaj, sírt, nagyon megbánta ahogy mondotta, és a fickót kidobta (aki beismerte hogy csak a lukra célzott, semmi más nem érdekelte). A lány viszont könyörög, hogy ne hagyjam el, mert senki sem marad. Sokszor gondol az öngyilkosságra, és félek, most képes lenne megtenni.


Szerintetek megbocsájtsak neki, vagy hagyjam a francba, és nézzek egy normális barátnő után?


Ő 16L, én 17F, a csávó 19F.



2012. máj. 20. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mert senki sem marad"... Nem megalázó számodra, hogy ebben a helyzetben ő a szamár? 16 évesen MEGCSALT, most meg öngyilkossággal fenyegetőzik. Tudod, amelyik kutya ugat, az nem harap. Cseppet nagyképű a csaj, ráadásul érzelmileg zsarol, csak hogy maradjon valakije - legalább te, ha más nem.

Lányként mondom, hogy ha ezzel a csajjal maradsz, hülye vagy.

2012. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ebben a helyzetben te vagy a szamár*
2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Szia, hát elég szomorú a történet,de mi a biztosíték arra,hogy ha visszafogadod akkor ha minden stabilizálódik akkor nem fog-e még egyszer félrekacsintani?

A másik meg lehet hogy egy jó tanuló lecke volt ez számára...Jár mindenkinek egy esély vagy nem?

2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt nem szeretett és lehet még egyszer megteszi. Én nem maradnék vele. Én is megcsaltam az exemet, együtt maradtunk és megint megcsaltam. Egyszerűen nem voltam szerelmes belé, de nem tudtam akkor még. A mostani párommal 10 éve vagyunk együtt, de még gondolatban se csaltam meg.
2012. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyarán megcsalt :/
2012. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha az élete múlna rajtad, megbecsült volna.
2012. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne bocsájtsd meg... Aki egyszer megcsalt máskor is megteszi... Tapasztalat...
2012. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg bocsájts meg!Fiatal,tapasztalatlan a lány.Ezért hibázott.Hagyta,h. a másik kihasználja.Nagyon megbánta,ezért is mondta el neked,mert tiszta lappal akar kezdeni veled.S ennek az alapja az oszinteség!
2012. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha egyszer megtette,megfogja mégegyszer,hagyd ott és ne hallgass az előzőre
2012. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azoknak volt igaza, akik ellene szavaztak... 1 hónap egyhangú 'együttlét' után közölte, hogy folyton bűntudata van, amikor velem beszél, és hogy mennyire kikészítette őt, hogy egy másik csávó megfektette... majd azt mondja nekem, hogy időre van szüksége.. bizonytalan ideig, és hogy addig ne mondjak neki semmi szépet... rendben van, gondolom én, de közben már látom hogy akadt neki egy újabb lelkitársa, akivel "csak jóban vannak, és mindent megbeszélnek", közben a csávó 5 évvel idősebb nála.. ugyanaz mint előbb.. otthagytam, ahogy illik.. utána persze még ő vágta hozzám, hogy sose értettem semmit, meg csak kihasznált végig, nem is szeretett, sőt, hogy merem vádolni AZT a gyereket, aki együttlétünk alatt vele volt.. nemnormális.. :D pár jókívánság keretében elküldtem anyukája szoknyája alá.. kb. másfél hete nem is láttam, egyre kevesebbet gondolok rá, és nagyon jól érzem magam. ^^

igaz, a 20E telefonszámla kicsit odavágott, de legalább megtanultam, hogy nincs második esély.


köszönöm a válaszokat! :) ment ilyen zöld kezecske is.

2012. jún. 17. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!