Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

A barátommal egy nagy csalódás után kerültünk össze. Én 18 éves vagyok, ő 21. Sokan mondják, hogy talán túl komoly a kapcsolatunk. Én suliba járok, ő dolgozik, de ha én is végzek majd tervezzük az eljegyzést, esküvőt, családot. Mindketten nagyon családcentrikusak vagyunk, és fiatalon szeretnék anya lenni. Persze még nem most. El sem tudjuk képzelni egymás nélkül az életet és a jövőt. És még mindig 1000 fokon égünk a másikért.

Szerintetek is korai?


2012. máj. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Manapság nem túl gyakori az ilyesmi, de szerintem nem korai, elvégre már nagykorúak vagytok. Legyetek boldogok!
2012. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mióta tart ez? az a legfontosabb és nem írtad bele, mert ha idenyögöd nekem, hogy 1-3 hónap, kiröhöglek, az a naívság omigod :D ha 8+ akkor ok sok boldogságot.
2012. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát azért gondolhatjátok, hogy nem 10 évesen jött össze a pasijával XD. Szerintem max 1-2 éve lehetnek együtt, szerintem.

Viszont Ti tudjátok, ha nektek jó hát sok boldogságot :).

2012. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
ja csak a 20 alatti nagyon " érett" lánykákból kinézem én azt is, hogy 2 hét után gondolkozik ezen, aztán csodálkozik, hogy mennyire is fáj az aszfalt az arcnak
2012. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve vagyunk együtt
2012. máj. 22. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg magamon, hogy 18-22 éves korom közt rengeteget változott a személyiségem. Sokat komolyodtam, máshogy tekintek a világra. Én is korán anya szerettem volna lenni, de most látom, hogy az én helyzetemben nem kivitelezhető. 2 éve végeztem a főiskolával, azóta csak alkalmi munkáim voltak. A párom dolgozik, de egy fizetésre nem mernék bevállalni egy gyereket, kellene a gyed is. Szóval majd meglátod, hogy alakul az életed, legyenek terveitek, az viszi előre a kapcsolatot is. Sok szerencsét! 24N
2012. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csodálatos lehet :) remélem egyszer én is megtalálom azt, akivel így érzek

19L

2012. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Korai. Sokat fogtok még mindketten változni.

Bár ha a gyerek az elsődleges, akkor hajrá. Majd a második házasságod jobb lesz.

2012. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Miből gondolod hogy lesz második házasságom? Nem egy párt ismerek, akik tizenévesen kerültek össze, és mostmár két három gyerek édesanyja, édesapja. Persze ez a nagyvilágban ritka, de nem lehetetlen.

Ugyanakkor én úgy gondolom, hogy nem lesz második házasságom (aztán remélem tényleg nem lesz), de ha nem így gondolnám, akár bele lehetne sz.rni az egészbe!

2012. máj. 23. 09:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolom? Leírtam mindent, elég egyértelmű. Bár az inkább arról szól, hogy az első házasságod nem a sírig fog tartani.

A példáiddal csak az a baj, hogy nem tudhatod, milyen az a házasság. Fogsz még meglepődni válásokon.

Nekem is van ismerősöm, aki 14 évesen találta meg élete párját és már évtizedek óta együtt vannak, de ők a kivétel.

2012. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!