Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
A következőről lenne szó. Van valakim 3 éve , nem véletlen "valakim" tehát 3 éve ismerkedtünk meg és kezdtünk bele ebbe a dologba. Úgy indult ,hogy szex és kész. Mindez persze elméletben. De valahogy az elejétől nem erről van csak szó ,nem tudom kinél miben merűl ki a szexkapcsolat ,de nálam az ,hogy nem csak találkozunk szexelünk és én jobbra ő balra ez nem csupán annyi. Ő most 28(F) éves én 22(N). Az együttlétek nyilván többnyire a szexről szólnak ,de nem csak azért vagyunk együtt, nem csak azért találkozunk és nem is rövid időre hanem egész napokra viszont nem túl sokszor nagyjából heti 2heti rendszereséggel. Ezenkívűl sokat beszélünk és elég bensőségesnek érzem a kapcsolatunkat ,de aza valami mégsincs meg. Én nagyon nagyon szeretem , leírhatatlanúl szerelmes vagyok belé. Amit nem értek nem tudom miért van ,h ő mai napig elzárkózik attól ,h komolyba átmenjünk, mert a múltban ez volt az volt.. stb. 3 év nem volt elég engem megismerni ,hogy tudja belevághatna? vagy ha annyira problémás lennék akkor még miért van ez ami..? miért nem küldött még el? Létezik ,h nincs semmi érzelme? ha van mire várhat még..? Leginkább korabeli férfiak válaszát szeretném kérni ha lehetséges..persze írhat bárki mindenből tanulhatok. köszönöm:)
2011. febr. 23. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
De kis naív vagy hát igen a szerelem elvakítja az embert. Azért nem akar komolyabb dolgot mert neki így jó biztos keresi az igaz párját közben te meg jó vagy neki addig is neki ez nagyon jó helyzet ingyen k*rva vagy gyakorlatilag
2011. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
23F voltam
2011. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont.

Különben ez a baj a nőkkel, belemennek abba, hogy csak szex, aztán pedig ebben a helyzetben kötnek ki, mint te.

2011. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát lehet hogy más szavakkal fejeztem volna ki magam, de az elsőnek van igaza teljesen. Én is ilyen kapcsolatban vagyok most egy lánnyal. 21f
2011. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló dúrvának tűnik de tényleg így van...

Ha megkaphatunk egy lányt "nyitot kapcsolatban" avyg hogy fogalmazzan azzal nem aakrunk járni, minek?


Ezt valahogy Ti lányok nehezen értitek meg. ha 4 éven át dolgozunk egy álomautóért, megvesszük, akkor nagyon vigyázunk rá, kiméljük óvjuk stb. Ha a szomszédnak van egy hasonló és aztmondja hogy nuygodtan vidd el használd, akkor minek vennénk meg azt az autót, akkor ahsználjuk azt vígan, elvagyunk vele, aztán majd talán veszünk magunknak újat.

2011. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Igazuk van. Az igazit várja, és az nem te vagy.

De az is lehet, hogy már van kapcsolata, és te a 3. vagy.

2011. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végigolvasva az előző válaszokat ... azt kell mondanom sajnos, hogy igazuk van valahol. Sajnálom! Viszont férfi létemre azt kell mondjam, hogy egy kis érzelem lapul ott a háttérben részéről is (talán meg ő sem tudja...). Mindez akkor derülne ki csupán , ha kitennéd a szűrét. Ha simán tovább állna akkor csak jól kihasznált, ha rövid időn belül meg/felkeresne onnantól mar TE diktálhatnád a feltételeket. Véleményem szerint max 30 % esélyed van rá, hogy megszerezd igazi partnerednek. Bar ehhez kissé kevés az infó amit adtál-esetleg beszélhetünk még róla. F32
2011. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Talán nem akarom magamnak sem bevallani ,de valószínű ,hogy ez van. Utolsó válaszoló: rendben, de lehetne ,hogy nem itt? Írnál priv e-mail-t?
2011. febr. 23. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtam.
2011. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!