Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ciki, ha egy fiú haverom azt várja hogy én írjak rá msn en? Mármint rá nézve ciki-e 17/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.:/ Nehogymár egy csajnak kelljen egy fiúra ráírnia.:D
2009. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, csak arra vár, hogy egy kicsit te is kezdeményezőbb legyél. Szerintem nem ciki
2009. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha haver akkor nem feltétlenül, de ha esetleg bejössz neki akkor eléggé az...
2009. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem nem. Ha nem írsz rá valakire, olyan, mintha leszarnád. Haver, pasi, akárki. Bunkóság, ha soha nem írsz rá.
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi, h pasiként bepofátlankodok ebbe a kérdésbe de néha én se íro r a csajra várnám, h ő írjon nyilván azért mert ha sose ír rám akkor nem érdeklem... ha meg mindig én írok akkor lehet olyan mitnha nyomulnék.
2009. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pont azért nem írok sose a barátnőmre, mert nem akarom zavarni (mert ő mindig fenn van msn-en, ha dolga is van). tudja, hogy imádok vele dumálni, és hogy ő sose zavar engem (mert én ha dolgom van, akkor nem vagyok fenn), ezért mindig ő ír rám. és nincs sértődés, vagy hogy kinek mi ciki.
2009. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. jún. 28. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Így tudja hogy érdeklődsz iránta. De vigyázni kell, hogy ne túl sokszor. Hagyni kell hogy ő is írjon.
2009. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. Ha nem ír rám akkor tudom, hogy nem érdeklem. A legjobb ha 50%-osan írtok egymásra!
2010. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!